یک دوره مسابقه فوتسال زير نظر موسسه المهدي و سمن بشارت وحي در سالن شهداي سيد جمال الدين در شهرستان نظرآباد برگزار شد.
مسابقات فوتسال سازمانهای مردم نهاد فارس با انجام سه دیدار در شیراز آغاز شد و تیم های دنا و درمانگاه شبانه روزی شیراز برابر حریفان خود پیر وز شدند.
فدراسيون ورزش هاي رزمي طي بيانيه‌اي برگزاري مسابقات بدون مجوز تحت نظارت سازمان هاي مجهول را به شدت تکذيب کرد و از ورزشکاران خواست جهت دريافت اخبار درست و صحت و سقم چنين مسابقاتي با اين فدراسيون تماس حاصل نمايند.
اعضای فعال سازمان های مردم نهاد ، فعالین اجتماعی و خیرین می توانند برای اطلاع رسانی اقدامات اجتماعی اخبار مربوط را برای ما ارسال کنند.
سازمان مردم نهاد ندای آرامش میزبان مسابقات فوتسال جام اتحاد و همدلی که با حضور بیست و یک تیم از شهرستان های لامرد-مهر-خنح و لار در شهرستان لامرد برگزار می شود
سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان قم از برگزاری مسابقات فوتسال قهرمانی سازمان‌های مردم نهاد قم با رقابت ۱۶ تیم خبر داد.
مدیرکل مشارکت های اجتماعی جوانان وزارت ورزشگفت: برخی دولتی ها نمی خواهند کار را به سازمان های مردم نهاد بسپارند
معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان با بیان اینکه ۷۲ درصد جوانان در شبکه های اجتماعی عضو هستند، گفت: در حال حاضر ایجاد سمن هایی با موضوع فضای مجازی در دست اقدام است.
مدیرکل دفتر امور بانوان استانداری گلستان تجمیع استعدادها و توانمندی های سازمان های مردم نهاد را قدرتی بزرگ دانست و گفت: سمن ها در پویایی و شادابی جامعه نقش موثری دارند.

صفحات