اعضای فعال سازمان های مردم نهاد ، فعالین اجتماعی و خیرین می توانند برای اطلاع رسانی اقدامات اجتماعی اخبار مربوط را برای ما ارسال کنند.
سازمان مردم نهاد ندای آرامش میزبان مسابقات فوتسال جام اتحاد و همدلی که با حضور بیست و یک تیم از شهرستان های لامرد-مهر-خنح و لار در شهرستان لامرد برگزار می شود
سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان قم از برگزاری مسابقات فوتسال قهرمانی سازمان‌های مردم نهاد قم با رقابت ۱۶ تیم خبر داد.
مدیرکل مشارکت های اجتماعی جوانان وزارت ورزشگفت: برخی دولتی ها نمی خواهند کار را به سازمان های مردم نهاد بسپارند
معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان با بیان اینکه ۷۲ درصد جوانان در شبکه های اجتماعی عضو هستند، گفت: در حال حاضر ایجاد سمن هایی با موضوع فضای مجازی در دست اقدام است.
مدیرکل دفتر امور بانوان استانداری گلستان تجمیع استعدادها و توانمندی های سازمان های مردم نهاد را قدرتی بزرگ دانست و گفت: سمن ها در پویایی و شادابی جامعه نقش موثری دارند.
در روزهای پایانی فروردین نیز میزبان مدیرکل امور اجتماعی وزارت ورزش و جوانان خواهیم بود. اسدالله ربانی‌مهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه در سال جاری از همه نوجوانان و جوانان استان برای اعطای مجوز فعالیت سازمان‌های مردم نهاد جوانان دعوت به عمل می‌آید، اظهار کرد: صدور مجوز نیز در مدت زمان کم برای افراد متقاضی و علاقمند در این زمینه انجام خواهد شد.
معاون وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه دولت به سازمان‌های مردم نهاد توجه جدی دارد، گفت: تعداد سازمان‌های مردم نهاد تا پایان سال ۹۴، دو برابر می‌شود.
زنده نگه داشتن عاشورا ، يك مساله بسيار مهم سياسى - عبادى است .انقلاب اسلامى ايران ، پرتويى از عاشورا و انقلاب عظيم الهى آن است .
اندیشکده انگلیسی مرکز دکترین، مفاهیم و توسعه پیش‌بینی کرد قدرت منطقه‌ای ایران تا سال ۲۰۴۵ افزایش چشمگیری پیدا کند.