معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خوزستان به رسمیت شناخته نشدن سازمان های مردم نهاد توسط مسئولان را مهم ترین مشکل این تشکلها عنوان کرد.
استاندار خراسان شمالی در دیدار روز پنجشنبه خود با مدیران و اعضای سازمان های مردم نهاد این استان، حمایت خود را از مشارکت این تشکل ها در فرایند تصمیم سازی اعلام کرد و گفت: دولت سازمان های مردم نهاد را نه رقیب، بلکه رفیق خود می داند و تسهیل مشارکت هر چه بیشتر آنان در جامعه به نفع دولت است.
فرماندار تبریز با تاکید بر استقبال از تشکیل سازمان‌های مردم نهاد در حوزه میراث فرهنگی و گردشگری، گفت: از تشکیل سازمان‌های مردم نهاد در حوزه‌ی میراث فرهنگی و گردشگری به طور جدی حمایت می‌کنیم.
جلسه هماهنگی انتخابات مجمع سمن های استان خوزستان صبح امروز در اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد.
دوازدهمین دوره جایزه ملی محیط زیست در خردادماه سال ۹۶ همزمان با هفته محیط زیست برگزار می‌شود.
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره‌کل ورزش و جوانان استان ایلام گفت: مجمع سازمان‌های مردم نهاد جوانان استان ایلام تشکیل می‌شود.
جلسه کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر گرگان دوشنبه مورخه ۶/۱۰/۹۵ با حضور مسئول پلیس فتا استان گلستان در سالن جلسات شورای شهر گرگان برگزار گردید.
مسئول جهادسازندگی سازمان بسیج دانشجویی گفت: لندن‌نشینان بدانند که حل معضلات کارتن‌خواب‌ها با عکس گرفتن با محرومین و انتشار خبر و چند پست در فضای مجازی صورت نمي‌گيرد، باید دستشان را گرفت؛ کاری که با سابقه چندين ساله توسط گروه‌های جهادی و مجموعه‌های مردم نهاد در جریان بود.

صفحات