معاون دبیر کل سازمان ملل اولویت این نهاد برای مهار پدیده ریزگرد و گرد و خاک در ایران را مربوط به اهواز دانست و گفت: مساله گرد و غبار در مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک مطرح خواهد شد.
معاون سابق سازمان خصوصي‌سازي طعنه رئيس‌جمهور به واگذاري بخشي از اقتصاد به دولت با تفنگ را غرض‌ورزي سياسي دانست و گفت: عمده واگذاري‌ها و رد‌ديون‌هاي صورت‌گرفته مربوط به صندوق‌هاي بازنشستگي يا نهاد‌هاي عمومي بوده است که مديران آنها از حقوق‌بگيران دولت هستند
ادعای جنجال برانگیز رییس جمهور روحانی در دو هفته گذشته در حالی بطور مشخص برخی نهاد های انقلابی از جمله سپاه پاسداران را در بر گرفته که بررسی عملکرد سازمان خصوصی سازی در واگذاری شرکت‌های مشمول اصل چهل و چهار قانون اساسی واقعیت‌های دیگری را نشان می‌دهد که در مقابل ادعای پارادوکس عمیقی ایجاد می‌کند.
مسئول سازمان بسیج حقوقدانان استان گیلان گفت:متاسفانه مقوله حقوق بشر در دنیای کنونی دستاویز قدرت های بزرگ و استکبار جهانی و در راس آنها شیطان بزرگ قرار دارد، کشوری که خود نقض کننده ترین مضامین حقوق بشر در دنیا می باشد.
در پی انتشار خبر برگزاری کنفرانس مطبوعاتی سازمان مردم نهاد دیده‌بان شفافیت و عدالت پیرامون اعلام نتایج بررسی‌های سو جریان در بخش دارویی کشور، وزارت بهداشت در تماسی خواستار تعطیلی نشست و برگزاری جلسات مشترک مسئولان این سمن با وزیر بهداشت در پشت درهای بسته شد.
دبیرکل یونسکو در ایران گفت: یونسکو به سازمان های مردم نهاد بها می دهد تا در کنار دولت ها در ارائه خدمات عمومی بویژه آموزش فعالیت کنند.
ضروری است وزارت نفت پیش از امضای قرارداد با شرکت توتال فرانسه، آن هم قراردادی که زمان آن بیش از ۲۰ سال خواهد بود، سند رازداری و حفظ محرمانگی را که به تصویب شورای عالی امنیت ملی رسیده باشد، مورد توجه قرار دهد.
دبيرکل کنفرانس بين المللي حمايت از انتفاضه فلسطين گفت: خيز آمريکا براي انتقال سفارت اين کشور به قدس شريف، خطاي راهبردي است که بي ترديد انتفاضه جديدي را رقم خواهد زد.
۷ سازمان حقوق بشری گزارشی درباره شکنجه‌های دولت بحرین علیه معارضان این کشور منتشر کردند و خواستار توقف فوری آن شدند.

صفحات