فرماندار تبریز با تاکید بر استقبال از تشکیل سازمان‌های مردم نهاد در حوزه میراث فرهنگی و گردشگری، گفت: از تشکیل سازمان‌های مردم نهاد در حوزه‌ی میراث فرهنگی و گردشگری به طور جدی حمایت می‌کنیم.
جلسه هماهنگی انتخابات مجمع سمن های استان خوزستان صبح امروز در اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد.
دوازدهمین دوره جایزه ملی محیط زیست در خردادماه سال ۹۶ همزمان با هفته محیط زیست برگزار می‌شود.
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره‌کل ورزش و جوانان استان ایلام گفت: مجمع سازمان‌های مردم نهاد جوانان استان ایلام تشکیل می‌شود.
جلسه کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر گرگان دوشنبه مورخه ۶/۱۰/۹۵ با حضور مسئول پلیس فتا استان گلستان در سالن جلسات شورای شهر گرگان برگزار گردید.
مسئول جهادسازندگی سازمان بسیج دانشجویی گفت: لندن‌نشینان بدانند که حل معضلات کارتن‌خواب‌ها با عکس گرفتن با محرومین و انتشار خبر و چند پست در فضای مجازی صورت نمي‌گيرد، باید دستشان را گرفت؛ کاری که با سابقه چندين ساله توسط گروه‌های جهادی و مجموعه‌های مردم نهاد در جریان بود.
نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی و رئیس هیات مدیره سازمان مردم نهاد دیده‌بان شفافیت و عدالت در نامه‌ای به رئیس مجلس شورای اسلامی، نسبت به برخی حواشی دریافت های نامتعارف بویژه مربوط به پیشنهاد کمیسیون تلفیق در خصوص ایجاد سامانه ثبت حقوق و مزایای مدیران، توضیحاتی ارائه کرد.
به گزارش سرویس بین الملل «حوزه» دو کشتی "الامل" و "الزیتونه" امروز چهارشنبه آخرین آماده سازی های لازم را در بندر بارسلونای اسپانیا قبل از حرکت به سمت فلسطین برای شکستن حصار رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه انجام دادند.این اقدام از طرف چند سازمان مردم نهاد بین المللی با و نام" اتحاد ناوگان آزادی" انجام می شود
معاون امور اجتماعی وزارت بهداشت یکی از اهداف این وزارتخانه را کاهش آسیب های اجتماعی عنوان کرد.

صفحات