رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: استفاده از ظرفیت سازمان‌های مردم نهاد در توسعه گردشگری و به دنبال آن رشد و شکوفایی اقتصادی کشور بسیار مهم و ضروری است.
نخستین جشنواره ملی فیلم کوتاه مستند زنده رود در اصفهان برگزار شد که طی آن فیلم مستند پرواز به بخش نهایی جشنواره راه یافت.
فرماندار تبریز با تاکید بر استقبال از تشکیل سازمان‌های مردم نهاد در حوزه میراث فرهنگی و گردشگری، گفت: از تشکیل سازمان‌های مردم نهاد در حوزه‌ی میراث فرهنگی و گردشگری به طور جدی حمایت می‌کنیم.
اعضای فعال سازمان های مردم نهاد ، فعالین اجتماعی و خیرین می توانند برای اطلاع رسانی اقدامات اجتماعی اخبار مربوط را برای ما ارسال کنند.
یک کویرشناس با اشار گفت: تا زمانی که قیمت‌ها تعدیل نشود گردشگر خارجی انگیزه ورود به ایران پیدا نمی‌کند به ویژه اینکه این گردشگران می‌توانند با قیمت‌های ارزان‌تر به کویر کشورهای خلیج فارس از جمله امارات، قطر یا عمان سفر کنند.
معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی از حضور شرکت تعاونی روستایی جاجیم هزار گل قهستان در نمایشگاه گرجستان خبر داد.
گرچه دستگاه‌های قانون‌گذار و دولت موظف به قانون‌گذاری و اجرا در زمینه حفظ محیط‌زیست هستند اما تا مردم دخالت نکنند، هیچ کاری پیش نمی‌رود.

صفحات