فرماندار تبریز با تاکید بر استقبال از تشکیل سازمان‌های مردم نهاد در حوزه میراث فرهنگی و گردشگری، گفت: از تشکیل سازمان‌های مردم نهاد در حوزه‌ی میراث فرهنگی و گردشگری به طور جدی حمایت می‌کنیم.
دومین دوره کارگاه آموزشی سازمان های مردم نهاد استان سمنان در روز های ۱۰ و ۱۱ شهریورماه با همکاری دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان برگزار می شود.
یک کویرشناس با اشار گفت: تا زمانی که قیمت‌ها تعدیل نشود گردشگر خارجی انگیزه ورود به ایران پیدا نمی‌کند به ویژه اینکه این گردشگران می‌توانند با قیمت‌های ارزان‌تر به کویر کشورهای خلیج فارس از جمله امارات، قطر یا عمان سفر کنند.
به گزارش ایرنا سرهنگ سعید شعبانی شامگاه یکشنبه در جمع خبرنگاران به برنامه های شاخص هفته دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: اجرای صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی، رژه تاکسیرانی، غبار روبی گلزار شهدا، یادواره شهدا و برگزاری مسابقه تیر اندازی برای مدیران و روسای ادارات از جمله این برنامه ها است.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از العهد، اعضای جنبش جنوب یمن امروز یکشنبه هتل محل اقامت «خالد بحاح» نخست وزیر دولت فراری یمن و چند تَن از وزرای این دولت را در شهر عدن محاصره کردند.
به گزارش خبرگزاری مهر، مرتضی براری در مراسم اختتامیه اولین رویداد کارآفرینی هکاتون ایران که در محل پارک علم و فناوری استان البرز برگزار شد
انجمن ها و سازمان های مردم نهاد متعددی در ایام برگزاری اولین جشنواره فیلم سلامت با این رویداد سینمایی همکاری و همراهی می کنند.
رحمانی فضلی با تاکید بر اینکه سایت هایی که واقعا مسایل اخلاقی در آن ها رعایت نمی شود، بدون هیچ ملاحظه ای باید بسته شوند، اظهارداشت: اقدامات مثبت و ایجابی در فضای مجازی کم است که باید دستگاه های متولی، گروه های علاقه مند، جوانان و سازمان های مردم نهاد در این فضاها ورود پیدا کنند.
روزمرگی،مرگ خلاقیت، هوای آلوده و… نای زندگی کردن را از آدم‌ها گرفته است.در این میان باشگاهی از طرف سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری اردبیل برای خندیدن شکل گرفته است که درگزارش زیر به بررسی کارکرد این سازمان مردم نهاد پرداخته‌ایم.

صفحات