محمد حسین مظاهری از برگزاری دومین برنامه مجمع دوستداران امام حسین (ع) از ۳۰ شهریورماه سال جاری خبر داد
پس از اعلام نتایج چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه کشور در سطح استانی، شاهد حضور حافظان مؤسسه بیت‌الاحزان در رتبه‌های برتر حفظ قرآن کریم در چندین استان کشور بودیم.
امروزه با اینکه در بسیاری از شهرستان ها مساجد و بناهای تاریخی به عنوان موزه، کارگاه های هنری، نمایشگاه و مکان هایی برای کارهای فرهنگی و هنری استفاده می شوند؛ اما در دهاقان به این مسائل پرداخته نشده و سازمان های مردم نهاد، مسئولان، هنرمندان و...نیز بهایی به بناهای تاریخی داده نمی شود.
از تاسیس سازمان هنری رسانه‌ای اوج شش سال می‌گذرد. در این سال‌ها تولیدات این سازمان نشان داده که در جهت محتوای انقلابی و تولید آثاری با محتوای دینی و انقلابی پیش می‌رود و از همه مهم‌تر توانسته بر حاشیه‌ها غلبه کند.
رسانه ها، سازمان های مردم نهاد و فضای مجازی می توانند برای ایجاد حساسیت در جامعه و جلب کمک های ملی و بین المللی به منظور کمک به نجات خلیج گرگان، تاثیرگذار باشند.
احمد توکلی سه ویژگی عقل‌محوری، حساسیت جدی نسبت به فساد و دوری از باندبازی را اوصاف مهم کابینه دولت دوازدهم با توجه به شرایط خطیر کشور دانست و گفت: آنچه که کشور را به وضعیت امروز رسانده باندبازی، قبیله‌گرایی سیاسی، رفتار غیر عقلانی و افزایش مفاسد اقتصادی بوده است.
جمعی از فعالان حوزه گردشگری در نامه ای خطاب به رئیس جمهور، به چند نکته درباره انتصاب ریاست و معاونان سازمان میراث فرهنگی اشاره کردند.
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران از اجرای ۷۴۵۲ برنامه فرهنگی ویژه دهه کرامت در این استان خبر داد.
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران گفت: سازمان‌های مردم نهاد در حوزه دفاع مقدس شکل بگیرن چون مدیریت مردم نهاد در حوزه حفظ ارزش‌های دفاع مقدس موردنیاز است.
دکتر گيتي ايزدي پور در جمع خبرنگاران از نامگذاري دهه «بخشندگان حيات» از سوي اداره كل انتقال خون استان گيلان خبر داد و اظهار کرد:اين سازمان افتخار دارد که سال شروع اين طرح با نام «بخشندگان حيات» که شروع آن مصادف با ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر و پايان آن نيز با ولادت امام مهرباني امام رضا(ع) مزين شده است.

صفحات