معاون سیاسی استاندار:در راه مبارزه با مواد مخدر شهیدان بسیاری تقدیم شده است و این عملکرد جدی نظام می طلبد که برای مبارزه با مواد مخدر و گسترش اعتیاد پیگیری ، تلاش و فعالبت بیشتری انجام دهیم و در این راه می توانیم از خود مردم و سمن ها و سازمان های مردم نهاد استفاده کنیم .
استاندار لرستان گفت: دستگاه‌های اجرایی مختلف برای پیگیری امور حوزه جوانان باید ارتباط داشته باشند و این امور توسط سازمان‌های مردم‌نهاد حوزه جوانان پیگیری شود.
نماینده اداره کل مجامع و تشکل های مردم نهاد سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: امکان تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی با ورود سازمان های مردم نهاد در حوزه های مختلف میسر می شود و باید برای رسیدن به اهداف نامگذاری امسال از این تشکل ها به بهترین شکل ممکن بهره برد.
معاون سازمان حفاظت محیط زیست گفت : حل مشکل ریزگردها در شهرستان آبیک نیازمند یک برنامه جامع است.
رئیس گروه نظارت بر ساماندهی و مشارکت‌های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور گفت: فعالیت اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر و سازمان‌های مردم نهاد تابعه آن در زمینه آسیب‌های اجتماعی و مبارزه با مواد مخدر در قالب طرح کرامت بی‌نظیر است.
مدیر کل مدیریت بحران خوزستان گفت: سازمان های مردم نهاد را باید حمایت کرد اما نه اینکه آنها را شبه دولتی کنیم چرا که دولت در درون خودش سازمان‌های متعددی دارد.
اولین همایش سندروم داون در سالن کنفرانس بیمارستان امام خمینی (ره) اردبیل برگزار شد.
معاون استاندار البرز و فرماندار ویژه کرج، گفت: همواره در استان به ویژه در کرج به دنبال جذب گردشگران و تشکیل کارگروه گردشگری هستیم.
مرتضی اکبرپور، معاون آمادگی و مقابله سازمان مدیریت بحران کشور گفت: بانک اطلاعات سازمان‌های مردم نهاد با هدف شناسایی، ساماندهی و افزایش مشارکت‌های مردمی در حوزه مدیریت بحران نیز در همین راستا تشکیل شده و البته اطلاعات آن درحال تکمیل است.
معاون فرهنگی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: همزمان با شب ولادت حضرت زهرا (س) برای اولین بار و همه ساله اجتماع عظیم نخبگان فرهنگی و هنری مساجد کشور برگزار خواهد شد.

صفحات