رئیس مجمع استانی سازمان‌های مردم نهاد همدان گفت: مهمترین و اصلی‌ترین رسالت تشکل‌های اجتماعی و سازمانهای مردم نهاد، تقویت روحیه مطالبه گری عمومی و پرسشگری از دولتها است.
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت : بمناسبت گرامی داشت ایام الله دهه فجر نمایشگاه دستاوردهای سازمانهای مردم نهاد جوانان استان با حضور مسئولین در زاهدان افتتاح شد.
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری زنجان از برگزاری همایش تجلیل از سازمانهای مردم نهاد و خیرین در زنجان خبر داد و گفت: این همایش روز چهارشنبه ۱۱ بهمن ماه با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان، استاندار زنجان و جمعی از مسئولان و نمایندگان سازمانهای مردم نهاد استان در سالن استاد رضا روزبه دانشگاه علوم پزشکی زنجان برگزار می شود.
برای اشتغال معتادان بهبود یافته ، ۱۴۰ کارگاه فعال تحت عنوان مسئولیت پذیری اجتماعی در کشور تشکیل شده است.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه گفت: باید ظرفیت سازمانهای مردم نهاد در جهت تقویت فرهنگ کتاب و کتابخوانی در سطح جامعه به کار گرفته شود.
عضو شورای شهر تهران دولت و سازمان‌های مردم‌نهاد را اصلی‌ترین مراجع حل مسئله کودکان کار دانست و گفت: با طرح «جذب کودکان کار» نه مخالف بودم و نه موافق.
فرماندار ایلام خواستار استفاده از ظرفیت سازمان های مردم نهاد برای مقابله با مواد مخدر شد.
نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه مرکز پژوهش‌های مجلس آماده همکاری با متخصصان و سازمان‌های مردم نهاد است، گفت: با تقویت بُعد نظارتی راهکارهای حمایت از منابع طبیعی و محیط زیست محقق می‌شود.
فرمانده سپاه کردستان با ذکر ناگفته‌هایی از مسائل مالی سران اقلیم کردستان عراق و ارتباطشان با اسرائیل، درباره شادی بخش کوچکی از مردم مناطق کردنشین کشورمان پس از برگزاری رفراندوم در شمال عراق سخن گفت.

صفحات