مديركل پدافند غيرعامل استانداری يزد بر ضرورت آشنا کردن تشکل‌های مردمی با حوزه پدافند غيرعامل تاکید کرد و خواستار برگزاری دوره آموزشی ویژه دست اندركاران و عوامل اجرايی سفر به عتبات عاليات با توجه به در پيش بودن ايام اربعين حسينی شد
کهرم: سال‌ها پیش یک ماهی غریبه در تالاب رها کردند و نی‌ها را بلعید.
استاندار اصفهان از افزایش مشارکت مردمی درمبارزه با مواد مخدر در این استان با محوریت سازمان های مردم نهاد طی چهارسال اخیر خبرداد.
دبيرشوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر کردستان در آيين افتتاحيه اين نمايشگاه گفت: به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر هم با همکاري سازمان هاي مردم نهاد بيش از هزار برنامه تدارک ديده شده که بخشي از آن تاکنون اجرايي شده است.
فرماندار کهگیلویه با اشاره به فعالیت ضعیف تشکل‌های مردم نهاد در این شهرستان گفت که نیاز است فعالیت این سازمان‌ها افزایش یابد.
فرماندار ایلام گفت:سازمان های مردم نهاد نقش مهمی در مهار پدیده های اجتماعی دارند.
مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری گیلان بیان کرد: سازمان های مردم نهاد به دلیل ارتباط و پیوستگی با لایه های مختلف جامعه، می توانند یک جریان اجتماعی تولید کنند و به همین سبب قابلیت و توان آنان در توسعه گردشگری مثمر است .
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گلستان از رتبه دوم این استان در شیوع و مصرف مواد مخدر در کشور خبر داد و گفت: برای پیشگیری و کاهش مصرف مواد مخدر، همه ادارات، نهادها و مردم باید مشارکت داشته باشند.
جانشین شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر مازندران گفت : بیش از ۵۰۰ مرکز ترک اعتیاد در مازندران وجود دارد که تمامی این مراکز تحت نظارت هستند.
کارگروه تخصصی امور اجتماعی و فرهنگی سیستان و بلوچستان با حضور معاون سیاسی و اجتماعی استاندار و اعضاء با بررسی موضوع ماده ۸۰ مقابله با اعتیاد و در اختیار گرفتن مراکز ماده ۱۶ ترک اعتیاد که مراکز اجباری در اختیار مواد مخدر ات، به بهزیستی بر اساس قانون جدید در استانداری برگزار شد.

صفحات