سرکیس سدراکیان (Sarkis Sedrakyan)، رئیس ان جی او "جنبش کشاورز" از برنامه های طراحی شده دولت ارمنستان در بخش کشاورزی از جمله برنامه اجاره ماشین آلات کشاورزی انتقاد می کند و می گوید که آن ها هیچ دورنمایی ندارند.
دبیرکل یونسکو در ایران گفت: یونسکو به سازمان های مردم نهاد بها می دهد تا در کنار دولت ها در ارائه خدمات عمومی بویژه آموزش فعالیت کنند.
ائتلاف سازمان‌های غذا و کشاورزی از سیاستمداران انگلیسی خواست تا سیاست غذایی پیشرونده‌تری را قبل از خروج از اتحادیه اروپا ایجاد کنند. دوشنبه ۲۶ ژوئن ۲۰۱۷، "سیاست غذایی مردم" راه‌اندازی شد؛ گزارش ۱۰۰ صفحه‌ای که خواستار سیستم غذایی ساده‌تر است.
سازمان «عفو بین الملل»، با خطرناک و تبعیض آمیز خواندن فرمان منع ورود شهروندان شش ‏کشور مسلمان به خاک آمریکا خواستار تلاش مردمی و مداخله کنگره آمریکا برای لغو این فرمان شد.‏
سازمان بهداشت جهانی سازمان ملل با اشاره به این که روزانه پنج هزار تن به شمار مبتلایان به بیماری وبا افزوده می شود گسترش این بیماری را در جهان بی سابقه دانست و اعلام کرد که هم اکنون ۲۰۰ هزار تن از مردم این کشور به این بیماری متبلا شده اند.
دبيرکل کنفرانس بين المللي حمايت از انتفاضه فلسطين گفت: خيز آمريکا براي انتقال سفارت اين کشور به قدس شريف، خطاي راهبردي است که بي ترديد انتفاضه جديدي را رقم خواهد زد.
چندين دهه است که عربستان ميلياردها دلار از درآمدهاي نفتي اش را به سازمان هاي جهادي در سراسر جهان ميدهد و بي سر و صدا سعي ميکند از ديپلماسي براي ارتقا جايگاهش استفاده کند.
صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) اعلام کرد بیش از نیمی از ۱۲۴ هزار مورد ابتلا به بیماری وبا در یمن از میان کودکان هستند.
۷ سازمان حقوق بشری گزارشی درباره شکنجه‌های دولت بحرین علیه معارضان این کشور منتشر کردند و خواستار توقف فوری آن شدند.
تارنمای خبری الجزیره انگلیسی نوشت: سخنگوی دبیرکل سازمان ملل اعلام کرده است این سازمان مقید به تحریم های اعلام شده عربستان سعودی علیه بنیادهای خیریه قطر نیست.

صفحات