وزیر بهداشت با بیان این که در حوزه بهداشت، ۶ هزار پروژه بهداشتی افتتاح شده و یا در دست اجرا داریم گفت: اکثر این پروژه‌ها در مناطق محروم بوده و بالغ بر ۶۰ هزار شغل ایجاد خواهد کرد.
تأمین مالی خرد یکی از مباحث مهم در اقتصاد جهانی است که پس از تغییرات نظری در تئوری‌های اقتصادی و دیدگاه‌های توسعه‌ای به‌عنوان یک محرک اقتصادی برای کشورهای در حال توسعه و کشورهایی که با مشکل تورم و بی‌کاری فزاینده روبه‌رو هستند و توزیع ثروت و درآمد در آنها چندان عادلانه نیست به‌عنوان کلید حل معما در نظر گرفته شده است.
اولین نشست سازمان های مردم نهاد حوزه سلامت با رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان در سالن اجتماعات معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی استان برگزار شد.
مدیر کل دفتر حیات وحش و آبزیان آب‌های داخلی سازمان حفاظت محیط زیست کشور از تشکیل کمیته امداد و نجات حیات وحش کشور متشکل از نمایندگان منتخب تعدادی از گروه های مردم نهاد فعال در زمینه امداد و نجات گونه‌های جانوری و برگزاری جلسات متعدد در این زمینه خبر داد .
معاون اجتماعی وزارت بهداشت با بیان اینکه طی ۲۰ سال آینده تعداد مبتلایان به سرطان ۲برابر می‌شود، گفت: سازمان‌های مردم نهاد نقش موثری در جلوگیری از شیوع بیماری ها در کشور دارند.
مدیرکل سازمان‌های مردم‌نهاد معاونت اجتماعی وزارت بهداشت گفت: در کشوری چون آلمان تعداد اعضای مراکز پذیره‌نویسی ۸ میلیون نفر است، این در حالی است که این رقم در ایران به ۵۰ هزار نفر هم نمی‌رسد.
پروژه ظرفیت سازی سازمان های مردم نهاد به منظور مشارکت در آموزش های زیست محیطی برای تبادل دانش محیط زیست ' ارتباطات زیست محیطی مسوولانه ' امروز هفتم مرداد ماه با حضور رییس هیات مدیره جمعیت زنان مبارز با آلودگی محیط زیست و جمعی از نمایندگان سمن های محیط زیستی آغاز شد.
در تکاپوی تلاش وزارت بهداشتی ها به ویژه قاضی زاده هاشمی برای ماندن در کابینه روحانی انتخابات نظام پزشکی در حاشیه قرار گرفت و برای اولین بار این انتخابات ملغی شد. هرچند انتخابات در نهایت برگزار شد ولی آنچه اهمیت دارد این است که چگونه وزیری که قابلیت برگزاری یک انتخابات را ندارد از پس طرح تحول سلامت با این وسعت بر آمده است.
کهرم: سال‌ها پیش یک ماهی غریبه در تالاب رها کردند و نی‌ها را بلعید.
معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان از افزایش صدور مجوز برای سمن های جوانان با ‏موضوع محیط زیست در دو سال گذشته خبر داد‎.

صفحات