مدیر کل مدیریت بحران استان ایلام گفت: ایلام دومین استان برتر در حوزه سازمان های مردم نهاد مدیریت بحران شناخته شده است.
اعضای فعال سازمان های مردم نهاد ، فعالین اجتماعی و خیرین می توانند برای اطلاع رسانی اقدامات اجتماعی اخبار مربوط را برای ما ارسال کنند.
مشارکت مردمی اصل مهمی در حفظ و احیای محیط زیست و منابع طبیعی است
یک کویرشناس با اشار گفت: تا زمانی که قیمت‌ها تعدیل نشود گردشگر خارجی انگیزه ورود به ایران پیدا نمی‌کند به ویژه اینکه این گردشگران می‌توانند با قیمت‌های ارزان‌تر به کویر کشورهای خلیج فارس از جمله امارات، قطر یا عمان سفر کنند.
معاونت امور اجتماعی وزارت بهداشت، اهم فعالیتهای این معاونت را مشارکت خیرین در ایجاد زیرساخت‌های بهداشتی-درمانی، ساماندهي مشاركت‌هاي اجتماعي و خيريه‌هاي حوزه سلامت، سازمان‌هاي مردم نهاد (سمن) در حوزه سلامت، مشاركت بين‌بخشي ، حمایت از نهادهای دولتی، سازمان‌های مردم‌ نهاد و خیریه‌ها و ارتقای فرهنگ سلامت اعلام کرد.
نشست هم اندیشی سازمان های غیردولتی فعال در حوزه محیط زیست با حضور فعالین حوزه محیط زیست در سطح استان تهران برای افزایش همکاری و توانمندسازی سازمان های مردم نهاد در استانداری تهران برگزار شد.
انجمن ها و سازمان های مردم نهاد متعددی در ایام برگزاری اولین جشنواره فیلم سلامت با این رویداد سینمایی همکاری و همراهی می کنند.
این سند فوق محرمانه مربوط به روزنامه داخلی «آژانس امنیت ملی» آمریکا (NSA) موسوم به SIDtoday از همکاری میان این آژانس و «مرکز ملی جاسوسی پزشکی» که در آن مقطع «مرکز جاسوسی پزشکی نیروهای مسلح» نامیده می‌شد، خبر می‌دهد.
مدیرکل سازمان های مردم نهاد سلامت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: ۶۲۰ انجمن مردمی (سمن) در حوزه سلامت کشور و زیر نظر این اداره کل فعالیت می کنند.
مدیرکل مشارکت های اجتماعی جوانان وزارت ورزشگفت: برخی دولتی ها نمی خواهند کار را به سازمان های مردم نهاد بسپارند

صفحات