پنجشنبه 14 تیر 1397 | 12:37
به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر مردان قرمز پوش در متروی تجریش مستقر شدند
به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر و پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی، مردان قرمز پوش در مترو تجریش معضل اعتیاد را برای شهروندان به نمایش درآوردند.

به گزارش پایگاه جامع سازمانهای مردم نهاد شهرداری منطقه یک حسین فتحی مدیر مرکز خدمات اجتماعی شهرداری این منطقه با اعلام خبر فوق اظهار داشت: به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر و در راستای تلاش جهت پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی ،مرکز خدمات اجتماعی شهرداری منطقه یک با همکاری سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران و سازمان های مردم نهاد اقدام به برپایی غرفه اطلاع رسانی و ارائه مشاوره به شهروندان در ایستگاه مترو تجریش نمود.
فتحی تصریح کرد: غرفه مذکور از 9 الی 13 تیر ماه در ایستگاه متروی تجریش همه روزه از ساعت 9 الی 17 برپاست و مشاوران و روانشناسان آماده ارائه مشاوره، راهنمایی، اطلاع رسانی و... به مراجعین هستند.
این مقام مسئول تصریح کرد: حضور red Man یا همان مردان قرمز پوش از دیگر برنامه ها ست که به صورت نمایشی اقدام به آگاه سازی شهروندان از عواقب اعتیاد و راهنمایی آنها جهت دریافت مشاوره به جایگاه استقرار کارشناسان آسیبهای اجتماعی می کنند.
وی خاطر نشان کرد: به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر علاوه بر برگزاری برنامه مذكور در محل مترو، نمایشگاه ها،غرفه های اطلاع رسانی، مشاوره های رایگان نیز در سراهای محلات منطقه برپا ست و فعالان حوزه مبارزه با مواد مخدر و اعتیاد و عموم شهروندان مخاطب اجرای این برنامه ها هستند و از مشاركت و همكاری سازمان های مردم نهاد، اداره بهزیستی، نیروی انتظامی و سایر دستگاه ها در اجرای برنامه ها بهره گرفته می شود.