این مطلب ۱۸۷ بار خوانده شده

لزوم ارتباط دستگاه‌های اجرایی مختلف برای پیگیری امور جوانان

استاندار لرستان گفت: دستگاه‌های اجرایی مختلف برای پیگیری امور حوزه جوانان باید ارتباط داشته باشند و این امور توسط سازمان‌های مردم‌نهاد حوزه جوانان پیگیری شود.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه جامع سازمانهای مردم نهاد از لرستان، سید موسی خادمی در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان اظهار داشت: نهاد مربوط به حوزه جوانان باید  مواردی که بین دستگاه های مختلف مغفول می ماند و در حوزه مستقیم هیچ دستگاهی نیست یا قرار است با همکاری چنددستگاه محقق شوند را ورود کند.

وی با بیان اینکه فعالیت های عادی و متداول همه دستگاه های اجرایی مشمول جوانان می شود اما برخی اقدامات نیازمند مرتبط شدن فعالیت های چنددستگاه به یکدیگر است و باید این موارد را پیگیری کنیم، تصریح کرد: بیشتر خود جوانان باید در این حوزه کار کنند و از اداری ها نباید توقع داشته باشند.

استاندار لرستان افزود: باید در حوزه آسیب های اجتماعی، ازدواج ،طلاق و اعتیاد وغیره کار کنید و این مسائل به صورت مستقیم وظیفه هیچ دستگاهی نیست اما می شود دستگاه ها را لینک کرد و امور را پیش برد.

خادمی  گفت:  برای حوزه اشتغال جوانان علاوه بر راه حل های روتین، باید کار های جدید و فکر جدیدی انجام شود، برای راه اندازی خانه های جوان پیگیری می کنیم  وباید فعالیت‌های خانه جوان که در خرم‌آباد قرار دارد برای مردم و مسئولان اطلاع‌رسانی شود.

منبع: خبرگزاری بسیج

استانها: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.