این مطلب ۱۶۷ بار خوانده شده

امریه خدمت ۶ ماهه برای جوانان فعال در سازمان های مردم نهاد

معاون ساماندهی امور جوانان گفت: برای جوانان فعال در سازمانهای مردم‌نهاد امریه ۶ ماه خدمت در نظر گرفته شده است. در واقع این جوانان می توانند ۶ ماه از خدمت خود را در تشکلهای اجتماعی سپری کنند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه جامع سازمانهای مردم نهاد محمد مهدی تندگویان، معاون ساماندهی امور جوانان در گفتگو با خبرنگار اجتماعی شبستان در خصوص اعطای طرح امریه گفت:با تفاهم نامه ای که  با ستاد کل نیروهای مسلح به امضاء رساندیم توانستیم برای تشکلهای فعال در حوزه  کار آفرینی و اشتغال امتیازاتی بگیریم.

 

وی اظهار کرد:افرادی که عضو تشکل های مردم نهاد جوانان باشند می توانند با مراجعه به وزارت ورزش و جوانان در این رابطه اقدام کنند، ما بعد از بررسی و درصورت تایید، آنها رابه ستاد کل نیروهای مسلح معرفی می کنیم تا امریه به آنها تعلق بگیرد.

 

معاون ساماندهی امور جوانان با بیان اینکه طرح امریه ابتدای سال آینده اجرایی خواهد شد تصریح کرد:این طرح فقط شامل تشکل های مردم نهادی می شود که اعتبارنامه از سوی وزارت ورزش و جوانان داشته باشند و در حوزه جوانان فعالیت کنند ،هر سال حدود ۴۰۰ هزار نفر مشمول خدمت سربازی داریم که در صورت داشتن شرایط لازم می توانند مشمول این طرح شوند.

 

تندگویان افزود:این طرح شامل کسر خدمت نمی شود تصریح کرد: برای جوانان فعال در سازمانهای مردم‌نهاد امریه ۶ ماه خدمت در نظر گرفته شده است. در واقع این جوانان می توانند ۶ ماه از خدمت خود را در تشکلهای اجتماعی سپری کنند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.