این مطلب ۵۶۸ بار خوانده شده

اجتماع عظیم نخبگان فرهنگی و هنری مساجد کشور برگزار خواهد شد / کانون های مساجد موثرترین شبکه مردمی در خانواده با محوریت مساجد

معاون فرهنگی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: همزمان با شب ولادت حضرت زهرا (س) برای اولین بار و همه ساله اجتماع عظیم نخبگان فرهنگی و هنری مساجد کشور برگزار خواهد شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه جامع سازمانهای مردم نهاد از اردبیل، مرتضی طاهریان، معاون فرهنگی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور امروز (۱۶ اسفند ماه) در جلسه هیئت نظارت بر کانون فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل در استانداری اردبیل گفت: کانون های مساجد موثرترین مجموعه و شبکه مردمی در خانواده با محوریت مساجد است که می تواند با ابزار فرهنگ و هنر در مقابله با آسیب های اجتماعی نقش اساسی داشته باشد.

 

وی با اشاره به اینکه همزمان با شب ولادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) برای اولین بار و همه ساله اجتماع عظیم نخبگان فرهنگی و هنری مساجد کشور برگزار خواهد شد، تصریح کرد: این حرکت فرهنگی با هدف گردهمایی نخبگان مساجد و تعمیق و تعمیم برنامه های فرهنگی باشد.

 

طاهریان با یادآوری این مطلب که حضور کانون های مساجد در مراکز فرهنگی روستایی از دیگر ابزارهای فرهنگی و هنری در مناطق محروم و دورافتاده است، ادامه داد: در حوزه فرهنگ و هنر روستایی نیز برنامه ریزی های مناسبی انجام شده است.

 

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه همکاری اعضای هیئت نظارت در استان های می تواند به بدنه کانون های مساجد در کارهای فرهنگی کمک کند، افزود: در استان اردبیل شاهد همکاری و هماهنگی بسیار سازنده ای بین اعضای هئیت نظارت هستیم و منشا خیر و برکت این کارها به صورت کامل در برنامه های فرهنگی مساجد دیده می شود.

 

معاون فرهنگی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور با بیان این مطلب که هیئت نظارت بهترین ابزار برای جلوگیری از موازی کاری در برنامه های فرهنگی است، اظهار داشت: مساجد با همکاری کانون ها و پایگاه بسیج یک مجموعه کامل فرهنگی برای همکاری در برنامه های فرهنگی است و باید از ظرفیت های این مجموعه به طور کامل استفاده شود.

منبع: شبستان

استانها: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.