این مطلب ۲۳۷ بار خوانده شده

برنامه ریزی برای اشتغال معتادان بهبود یافته کشور

برای اشتغال معتادان بهبود یافته ، ۱۴۰ کارگاه فعال تحت عنوان مسئولیت پذیری اجتماعی در کشور تشکیل شده است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه جامع سازمانهای مردم نهاد به نقل از خبرگزاری صدا و سیما ، محمد بیرجندی مدیرکل دفتر توسعه مشارکت های مردمی و سازمان های مردم نهاد ستاد مبارزه با مواد مخدر کل کشوردر سمنان گفت : هیچ محدودیتی برای ارائه تسهیلات و یارانه به واحدهایی که زمینه اشتغال معتادان بهبود یافته را ایجاد می کنند ، وجود ندارد. وی افزود: باورپذیری معتادان بهبود یافته برای برگشت به زندگی و جامعه، باید با کمک مردم و مسئولان تقویت شود. در جلسه کمیته تخصصی مشارکت های مردمی و سازمانهای مردم نهاد در شورای مبارزه با مواد مخدر استان سمنان ، محمود قنبری معاون سیاسی و امنیتی استانداری سمنان گفت: در استان سمنان ۵۰۰ نفر بهبود یافته از اعتیاد شناسایی شده اند و طبق هدف گذاری سال ۹۶ باید برای ۳۰۰ نفر از آنها اشتغال ایجاد شود. وی افزود: ۱۳۷ نفر از این افراد تاکنون با کمک کمیته امداد و بهزیستی و چهار نفر نیز با اخذ تسهیلات بانکی به کشاورزی مشغول شده اند. به گفته قنبری ، مشکل اشتغال ۱۱۹ نفر دیگر هم رفع شده و به زودی مشغول خواهند شد. وی افزود: اداره کل کار تعاون و رفاه اجتماعی تعهد ایجاد اشتغال برای ۱۰۰ نفر را پذیرفته و امیدواریم تا پایان سال ۹۶ این افراد ...
به گزارشخبرگزاری صدا و سیما ، مدیرکل دفتر توسعه مشارکت های مردمی و سازمان های مردم نهاد ستاد مبارزه با مواد مخدر کل کشور در سمنان گفت : هیچ محدودیتی برای ارائه تسهیلات و یارانه به واحدهایی که زمینه اشتغال معتادان بهبود یافته را ایجاد می کنند ، وجود ندارد.
محمد بیرجندی افزود: باورپذیری معتادان بهبود یافته برای برگشت به زندگی و جامعه ، باید با کمک مردم و مسئولان تقویت شود.
در جلسه کمیته تخصصی مشارکت های مردمی و سازمانهای مردم نهاد در شورای مبارزه با مواد مخدر استان سمنان ، محمود قنبری معاون سیاسی و امنیتی استانداری سمنان هم گفت : در این استان ، ۵۰۰ نفر بهبود یافته از اعتیاد شناسایی شده اند و طبق هدف گذاری سال ۹۶ باید برای ۳۰۰ نفر از آنها اشتغال ایجاد شود.
وی افزود: ۱۳۷ نفر از این افراد تاکنون با کمک کمیته امداد و بهزیستی و چهار نفر نیز با اخذ تسهیلات بانکی به کشاورزی مشغول شده اند.
به گفته قنبری ، مشکل اشتغال ۱۱۹ نفر دیگر هم رفع شده است و به زودی مشغول خواهند شد.
وی افزود: اداره کل کار تعاون و رفاه اجتماعی تعهد ایجاد اشتغال برای ۱۰۰ نفر را پذیرفته است و امیدواریم تا پایان سال ۹۶ این افراد نیز مشغول به کار شوند.
 ۴۰۰ تن انواع مواد مخدر از ابتدای امسال تاکنون در استان سمنان کشف شده است .

استانها: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.