این مطلب ۲۱۳ بار خوانده شده

لزوم تداوم توجه به سازمان‌های مردم نهاد در شورای شهر پنجم

رئیس ستاد توان افزایی و حمایت از فعالیت سازمان‌های مردم نهاد شهر تهران در واپسین روزهای فعالیت شورای چهارم در جلسه‌ مشترک ستاد با تعدادی از اعضای کمیسیون فرهنگی شورای پنجم بر لزوم تداوم توجه به سازمان‌های مردم نهاد در شورای شهر پنجم تاکید کرد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه جامع سازمانهای مردم نهاد الهه راستگو در جلسه که با حضور حق‌شناس و خلیل آبادی و مسئولین ستاد برگزار شد، ضمن تبریک به اعضای شورای پنجم خواستار ارائه گزارش دبیر و معاونین ستاد و همچنین تعدادی از سازمان‌های مردم نهاد ستاد به نمایندگی از سمن‌های فعال در شورای چهارم در زمینه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی، زیست محیطی و... به اعضای شورای شهر جدید شد.

وی ضمن تقدیر از فعالیت سازمان‌های مردم نهاد و کارکنان ستاد بر حرکت همه جانبه، هماهنگ و همدلانه ستاد و سمن‌ها در پیشبرد اهداف مصوبه تشکیل ستاد توان افزایی اذعان داشت و بر لزوم توجه به مشارکت‌های مردمی به ویژه مشارکت‌های سازمان‌های مردم نهاد در پیشبرد اهداف مدیریت شهری و رقم زدن شهری با کیفیت تاکید کرد

راستگو در ادامه خواستار تداوم نگاه حمایتی و از طرف دیگر برون سپاری امور مدیریت شهری به سازمان‌های مردم نهاد شد و توجه این گروه‌های ساختار یافته مردمی را راه برون رفت از مدیریت شهری دانست.

لازم به ذکر است پس از ارائه گزارش‌ها به اعضاء شورای اسلامی دوره پنجم بازدید و آشنایی با محیط دبیرخانه ستاد صورت گرفت.

منبع: فارس

استانها: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.