این مطلب ۵۷۵ بار خوانده شده

ارائه تسهیلات قرض الحسنه به سازمان های مردم نهاد

مدیر صندوق کارآفرینی امید گلستان از پرداخت تسهیلات قرض الحسنه یک میلیارد ریالی این صندوق به سازمان های مردم نهاد استان خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه جامع سازمانهای مردم نهاد( سمن نامه) 

حسن پهلوری در دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان استان گفت: بر اساس تفاهم نامه امضا شده ، تسهیلات قرض الحسنه از سوی صندوق کارآفرینی امید به کسانی که تولیدات ورزشی و باشگاه های خصوصی(جهت تجهیز) دارند و در حوزه سازمان‌های مردم نهاد برای جوانان فعالیت می کنند تعلق میگیرد.

پهلوری با اشاره به انعقاد تفاهم نامه میان این وزارتخانه با صندوق کارآفرینی امید گفت: حمایت از طرح ها و ایده های سازمان های مردم نهاد(سمن ها) با هدف پرداخت تسهیلات تا سقف یک میلیارد ریال از اهداف اجرای این قرارداد است.

وی اضافه کرد: این تفاهم نامه در سه حوزه خود اشتغالی ، کارآفرینی و سپرده گذاری در استان گلستان اجرایی خواهد شد.

وی تاکید کرد: این اقدام، نخستین گام برای فعال کردن اقتصاد ورزش استان گلستان می باشدکه در اولویت برنامه های این صندوق قرار دارد.

مدیر صندوق کارآفرینی امید گلستان بیان داشت: حمایت از ورزشکاران در جهت راه اندازی، تجهیز و توسعه باشگاههای ورزشی و حمایت از سازمانهای مردم نهاد (سمن ها)موجب پویایی و ایجاد روحیه نشاط در بین جوانان می شود و یکی از راهکارهای بسیار مهم  ایجاد اشتغال پایدار  و مولد محسوب می شود.

پهلوری در پایان بیان داشت: صندوق کارآفرینی و امید با ارائه این تسهیلات ارزان قیمت ، حمایت خود را از جوانان ورزشکار و سازمانهای مردم نهاد بیش از پیش می کند.

استانها: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.