۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۲:۲۳
رئیس ستاد توان افزایی و حمایت از فعالیت سازمان‌های مردم نهاد شهر تهران در واپسین روزهای فعالیت شورای چهارم در جلسه‌ مشترک ستاد با تعدادی از اعضای کمیسیون فرهنگی شورای پنجم بر لزوم تداوم توجه به سازمان‌های مردم نهاد در شورای شهر پنجم تاکید کرد.
۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۲:۲۳
رئیس ستاد توان افزایی و حمایت از فعالیت سازمان‌های مردم نهاد شهر تهران در واپسین روزهای فعالیت شورای چهارم در جلسه‌ مشترک ستاد با تعدادی از اعضای کمیسیون فرهنگی شورای پنجم بر لزوم تداوم توجه به سازمان‌های مردم نهاد در شورای شهر پنجم تاکید کرد.
۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۴:۵۸
معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان تهران گفت: ۷۰ سمن(سازمان مردم نهاد) در حوزه های ورزشی، فرهنگی، آسیب های اجتماعی، ازدواج، اشتغال، فضای مجازی و اوقات فراغت در سطح استان فعالیت دارند.
۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۵:۲۷
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران از اجرای ۷۴۵۲ برنامه فرهنگی ویژه دهه کرامت در این استان خبر داد.
۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۵:۲۴
به همت دفتر شهردار محترم تهران و به‌رسم هرسال، مراسم ضيافتى به‌صرف افطار و شام، ويژه نهادهاى غيردولتي و سازمان‌هاي مردم‌نهاد، فعال در حوزه‌ي كودكان آسيب‌ديده و در معرض آسيب با هماهنگي سازمان خدمات اجتماعي شهرداري تهران برگزار شد.
۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۵:۰۴
به مناسبت ماه مبارک رمضان نمایشگاه قرآن و عترت با موضوع زندگی، اخلاص و صداقت در شهر پردیس برگزار شد.
۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۵:۳۹
معاون فنی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران از مشارکت جمعیت احیای انسانی (کنگره ۶۰) در عملیات مراقبت، نگهداری و آبیاری نهالهای کاشته شده در منطقه جنگلکاری تلو در شمال شرق تهران و شهرستان ملارد همزمان با آغاز فصل تابستان خبر داد.
۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۴:۴۱
نمایندگان تهران در نشست با منتخبان شورای شهر مطرح کردند
نمایندگان مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، بر ضرورت پایش قوانین شهری و استفاده از ظرفیت سازمان های مردم نهاد در مدیریت شهری تاکید کردند.
۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۱:۴۸
سرپرست دفتر اجتماعی استانداری تهران از تدوین طرح پیش‌گیری از آزار جنسی کودکان در استان تهران خبر داد.
۱۳۹۵/۰۶/۲۵ - ۱۱:۲۸
عاون سیاسی انتظامی فرمانداری تهران با اشاره به اینکه تاکنون برای فعالیت سمن ها مراجع مختلفی مجوز صادر می کردند، گفت: از برنامه های وزارت کشور این است که مرجع صدور مجوز تاسیس سازمان های مردم نهاد فقط فرمانداری ها باشند.
۱۳۹۵/۰۵/۲۷ - ۱۰:۱۶
نمایشگاه نقاشی "کودکان کار و خیابان" با حضور رضا دباغی شهردار منطقه سه،مهدی پیرهادی معاون اجتماعی منطقه و تعدادی از اعضای شورای شهر و برخی از فعالان در حوزه اجتماعی و کودکان کار و خیابان و همچنین سازمان های مردم نهاد، در نگارخانه زمرد افتتاح شد.
۱۳۹۵/۰۵/۰۳ - ۱۵:۱۲
گروه مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد: برگزاری انتخابات هیئت مدیره اتحادیه تشکل‌های قرآنی استان تهران در شهریور‌ماه ۹۵ از جمله مصوبات چهارمین جلسه هیئت مدیره این اتحادیه بود.
۱۳۹۵/۰۴/۲۳ - ۱۳:۵۱
معاون اجتماعی فرمانده انتظامی غرب استان تهران گفت:
معاون اجتماعی فرمانده انتظامی غرب استان تهران گفت: سازمان‌های مردم‌نهاد با برنامه‌ریزی و مشارکت در برنامه‌های مشارکتی و آموزشی پلیس در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، جرائم و در نهایت در حفظ امنیت نقش مؤثری دارند.
۱۳۹۴/۰۷/۱۸ - ۰۷:۳۷
سید شهاب الدین چاووشی معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به عزم دولت برای توسعه و تقویت سمن ها اظهار داشت: واگذاری امور به مردم، گام سازنده ای است که اداره امور را از لحاظ کمی و کیفی در وضعیت مطلوب تری قرار می دهد.
۱۳۹۳/۰۶/۲۹ - ۲۱:۳۴
ستاد ساماندهی فعالیت های سازمان های مردم نهاد شهر تهران با ترکیبی از اعضای کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران، نمایندگانی از کمیسیون های اصلی شورای اسلامی شهر تهران ، نماینده وزارت کشور و نماینده شهردار تهران و حضور اعضای ١٨ کارگروه و ... که زیر نظر ستاد فعالیت می کنند در حال فعالیت است .

صفحات