۱۳۹۷/۰۴/۱۴ - ۱۲:۳۷
به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر و پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی، مردان قرمز پوش در مترو تجریش معضل اعتیاد را برای شهروندان به نمایش درآوردند.
۱۳۹۷/۰۴/۱۴ - ۱۲:۳۷
به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر و پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی، مردان قرمز پوش در مترو تجریش معضل اعتیاد را برای شهروندان به نمایش درآوردند.
۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۰:۴۶
وزیر ورزش و جوانان گفت: گسترش سازمانهای مردم نهاد با تدبیر این دولت محقق شد.
۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۵
عضو شورای شهر تهران دولت و سازمان‌های مردم‌نهاد را اصلی‌ترین مراجع حل مسئله کودکان کار دانست و گفت: با طرح «جذب کودکان کار» نه مخالف بودم و نه موافق.
۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۰:۵۸
با توجه به اهمیت و جایگاه تهران به عنوان پایتخت و امکان بالای مشارکت سازمان‌های مردم نهاد در محورهایی نظیر اقتصاد مقاومتی، خانواده و کاهش آسیب‌های اجتماعی انتظار می‌رود در دوره جدید شورای شهر تهران از تمامی ظرفیت سمن ها استفاده شود و سمن‌های پیمانکار کمرنگ شوند و شاهد ایجاد نسل جدیدی ازسمن ها با روحیه مطالبه‌گری به دور از پیمانکاری در شهر تهران باشیم.
۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۲:۲۳
رئیس ستاد توان افزایی و حمایت از فعالیت سازمان‌های مردم نهاد شهر تهران در واپسین روزهای فعالیت شورای چهارم در جلسه‌ مشترک ستاد با تعدادی از اعضای کمیسیون فرهنگی شورای پنجم بر لزوم تداوم توجه به سازمان‌های مردم نهاد در شورای شهر پنجم تاکید کرد.
۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۴:۵۸
معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان تهران گفت: ۷۰ سمن(سازمان مردم نهاد) در حوزه های ورزشی، فرهنگی، آسیب های اجتماعی، ازدواج، اشتغال، فضای مجازی و اوقات فراغت در سطح استان فعالیت دارند.
۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۵:۲۷
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران از اجرای ۷۴۵۲ برنامه فرهنگی ویژه دهه کرامت در این استان خبر داد.
۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۵:۲۴
به همت دفتر شهردار محترم تهران و به‌رسم هرسال، مراسم ضيافتى به‌صرف افطار و شام، ويژه نهادهاى غيردولتي و سازمان‌هاي مردم‌نهاد، فعال در حوزه‌ي كودكان آسيب‌ديده و در معرض آسيب با هماهنگي سازمان خدمات اجتماعي شهرداري تهران برگزار شد.
۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۵:۰۴
به مناسبت ماه مبارک رمضان نمایشگاه قرآن و عترت با موضوع زندگی، اخلاص و صداقت در شهر پردیس برگزار شد.
۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۵:۳۹
معاون فنی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران از مشارکت جمعیت احیای انسانی (کنگره ۶۰) در عملیات مراقبت، نگهداری و آبیاری نهالهای کاشته شده در منطقه جنگلکاری تلو در شمال شرق تهران و شهرستان ملارد همزمان با آغاز فصل تابستان خبر داد.
۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۴:۴۱
نمایندگان تهران در نشست با منتخبان شورای شهر مطرح کردند
نمایندگان مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، بر ضرورت پایش قوانین شهری و استفاده از ظرفیت سازمان های مردم نهاد در مدیریت شهری تاکید کردند.
۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۱:۴۸
سرپرست دفتر اجتماعی استانداری تهران از تدوین طرح پیش‌گیری از آزار جنسی کودکان در استان تهران خبر داد.
۱۳۹۵/۰۶/۲۵ - ۱۱:۲۸
عاون سیاسی انتظامی فرمانداری تهران با اشاره به اینکه تاکنون برای فعالیت سمن ها مراجع مختلفی مجوز صادر می کردند، گفت: از برنامه های وزارت کشور این است که مرجع صدور مجوز تاسیس سازمان های مردم نهاد فقط فرمانداری ها باشند.
۱۳۹۵/۰۵/۲۷ - ۱۰:۱۶
نمایشگاه نقاشی "کودکان کار و خیابان" با حضور رضا دباغی شهردار منطقه سه،مهدی پیرهادی معاون اجتماعی منطقه و تعدادی از اعضای شورای شهر و برخی از فعالان در حوزه اجتماعی و کودکان کار و خیابان و همچنین سازمان های مردم نهاد، در نگارخانه زمرد افتتاح شد.

صفحات