۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۱۶:۲۱
معاون استاندار البرز و فرماندار ویژه کرج، گفت: همواره در استان به ویژه در کرج به دنبال جذب گردشگران و تشکیل کارگروه گردشگری هستیم.
۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۱۶:۲۱
معاون استاندار البرز و فرماندار ویژه کرج، گفت: همواره در استان به ویژه در کرج به دنبال جذب گردشگران و تشکیل کارگروه گردشگری هستیم.
۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۶
نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه مرکز پژوهش‌های مجلس آماده همکاری با متخصصان و سازمان‌های مردم نهاد است، گفت: با تقویت بُعد نظارتی راهکارهای حمایت از منابع طبیعی و محیط زیست محقق می‌شود.
۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۲:۲۸
با حضور مسئولان ارشد شهری و استانی، نشست کارگروه سازمان ها،نهادها،انجمن های مردم نهاد در ارتباط با موضوع پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی برگزار شد.
۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۲:۱۷
همایش تحکیم بنیان خانواده و فرزندآوری به همت مجمع سازمان های مردم نهاد استان البرز و با همکاری مرکز بهداشت فردیس صبح یکشنبه با حضور ۱۰۰ زوج در فرهنگسرای ولایت شهرستان فردیس برگزار شد.
۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۱:۴۳
رئیس مجمع سازمان‌های مردم نهاد جوانان استان البرز گفت: مهم‌ترین عاملی که سبب ورود انحرافات جنسی به کشور و بلوغ زود رس در جوانان شده سریال‌های ماهواره ای و وجود رفتارهای تحریک کننده در آن‌ها است.
۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۱:۳۸
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز گفت: از ایده های نوین تشکل های اجتماعی به منظور رشد و توسعه استان و به تبع آن کشور بهره برداری می شود و ایده پردازان باید طرح های خود را با قابلیت اجرایی و عملیاتی و به شکل منطقی ارائه دهند.
۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۴:۲۸
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان البرز گفت: سازمان‌های مردم نهادی که اساسنامه آنها درباره حمایت از اطفال و نوجوانان، زنان، اشخاص بیمار و ناتوان جسمی یا ذهنی، محیط زیست، منابع طبیعی، میراث فرهنگی، بهداشت عمومی و حمایت از حقوق شهروندی است، می‌توانند نسبت به جرائم ارتکابی در زمینه‌های فوق اعلام جرم کنند.
۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۴:۲۰
مدیرکل اموراجتماعی استانداری البرز با اشاره به اهمیت فعالیت تشکل های مردم نهاد گفت: هیات نظارت بر فعالیت سازمان های مردم نهاد دراین استان تشکیل شده است.
۱۳۹۶/۰۵/۱۵ - ۱۵:۵۲
معاون اجتماعی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج از راه‌اندازی ستاد توان‌افزایی و حمایت از فعالیت‌های سازمان‌های مردم‌نهاد این شهر خبر داد.
۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۶:۰۴
معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان از افزایش صدور مجوز برای سمن های جوانان با ‏موضوع محیط زیست در دو سال گذشته خبر داد‎.
۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۵:۳۹
یک دوره مسابقه فوتسال زير نظر موسسه المهدي و سمن بشارت وحي در سالن شهداي سيد جمال الدين در شهرستان نظرآباد برگزار شد.
۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۴:۵۲
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز گفت: آموزش، نظارت و ساماندهی سمن های خیری در دستور کار قرار گرفته و راه های سوء استفاده از سازمان های مردم نهاد برای تحقق اهداف شخصی، مسدود می شود.
۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۰:۰۱
پاسدار شهید «علیرضا قبادی» از شهدای مدافع حرم حضرت زینب(س) است که چندی پیش در سوریه به فیض شهادت نائل شد.

صفحات