۱۳۹۷/۰۴/۱۴ - ۱۲:۲۰
اولین نشست آموزشی سازمان های مردم نهاد تازه تاسیس و در شرف تاسیس برگزار شد
۱۳۹۷/۰۴/۱۴ - ۱۲:۲۰
اولین نشست آموزشی سازمان های مردم نهاد تازه تاسیس و در شرف تاسیس برگزار شد
۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۳:۰۰
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیرتعاون،کار و رفاه اجتماعی
عیسی منصوری در شورای اداری خوروبیابانک: یک و نیم میلیارد دلار برای طرح های اشتغال زایی کشور در نظر گرفته شده است
۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۰:۲۰
امروزه با اینکه در بسیاری از شهرستان ها مساجد و بناهای تاریخی به عنوان موزه، کارگاه های هنری، نمایشگاه و مکان هایی برای کارهای فرهنگی و هنری استفاده می شوند؛ اما در دهاقان به این مسائل پرداخته نشده و سازمان های مردم نهاد، مسئولان، هنرمندان و...نیز بهایی به بناهای تاریخی داده نمی شود.
۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۵:۴۴
"محسن حججی"؛ شهیدی که می‌دانست شهید می‌شود
شهید مدافع حرم "محسن حججی" که پس از ۲ روز اسارت به‌دست نیروهای تکفیری داعش به شهادت رسید، حرف‌های ناگفته خود را هم‌اکنون به تمام ملت ایران رساند.
۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۸:۲۷
فرماندار آران و بیدگل با اشاره به فعالیت ۵۷ سازمان مردم نهاد در این شهرستان خاطر نشان کرد: این شهرستان با این تعداد سمن، از جمله شهرستان های موفق استان اصفهان است.
۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۶:۴۹
استاندار اصفهان از افزایش مشارکت مردمی درمبارزه با مواد مخدر در این استان با محوریت سازمان های مردم نهاد طی چهارسال اخیر خبرداد.
۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۶:۴۰
رئیس اداره بهزیستی نطنز از برگزاری ۳۶ کارگاه آموزشی با ۱۴۵۳ نفر ساعت در زمینه‌های پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و اعتیاد در نطنز خبر داد.
۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۶:۰۴
فرماندار اصفهان ایران را جزیره امن منطقه دانست و گفت: همکاری سازمان های مردم نهاد راهکار سازنده در کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه بانوان و خانواده است.
۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۵:۵۲
فرماندار اصفهان:
فرماندار اصفهان در جلسه مشترک ستاد اقامه نماز و شورای زکات شهرستان، با بیان اینکه فلسفه زکات، ایجاد امنیت اجتماعی و روحی برای مردم است، اظهار داشت: خیریه ها و سازمان های مردم نهاد برای فعالیت جهت جمع آوری زکات فطره باید از شورای زکات شهرستان، مجوز فعالیت دریافت نمایند.
۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۵:۰۴
آن طور که آمارهای سازمان بهزیستی اصفهان می‌گوید تعداد کودکان کار در این استان روند صعودی به خود گرفته است و افزایش کودکان زیر شش سال در سطح استان زمینه نگرانی سازمان‌های مردم نهاد حامی کودکان را برانگیخته است.
۱۳۹۵/۰۶/۱۰ - ۱۶:۴۸
جانشین مجمع بسیج اقشار شهرضا گفت: یکی از اهداف مجمع بسیج اقشار شهرضا، تشکیل NGO یا سازمان های مردم نهاد در تمام اقشار بسیج شهرستان است.
۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۷:۵۷
نماینده مردم شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مسئولان از سپردن فعالیت‌های اجرایی به سازمان‌های مردم نهاد (سمن ها) هراس نداشته باشند.
۱۳۹۵/۰۵/۲۷ - ۱۰:۴۸
در راستای تحقق اهداف طرح احیا و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی، دومین جلسه هم اندیشی سازمان های مردم نهاد و شرکت آب منطقه ای برگزار شد.
۱۳۹۴/۰۶/۰۱ - ۰۸:۵۹
سلطان حسینی مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان در این همایش با تبریک دهه کرامت و تشکر از برگزارکنندگان این همایش، به سخن شهید چمران در مورد تقدم تعهد بر تخصص اشاره کرد و گفت: اگر مدیری متعهد باشد، وظیفه‌ای که در تخصصش نباشد را نمی‌پذیرد.
۱۳۹۴/۰۵/۱۱ - ۰۷:۲۰
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، جعفر رضا شهرضا ظهر امروز در نشست مشترک هیئت نظارت و مسئولان سازمان‌های مردم نهاد شهرستان گلپایگان که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، اظهار داشت: بر اساس ابلاغ وزارت کشور به استانداری‌ها و فرمانداری‌ها نشست‌های مشترکی برای هیئت نظارت و سازمان‌های مردم نهاد برگزار می‌شود.