۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۲:۳۹
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد با اشاره به اينكه هر زمان سرمايه هاي اجتماعي تنزل پيدا كند گروه‌هايي از جامعه آسيب ديده و راه براي بروز برخي مشكلات باز مي شود، تاكيد كرد: زمينه سازي و برنامه ريزي براي مبارزه با مواد مخدر بر مبناي مشاركت مردم و سرمايه هاي اجتماعي مورد توجه قرار گيرد.
۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۲:۳۹
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد با اشاره به اينكه هر زمان سرمايه هاي اجتماعي تنزل پيدا كند گروه‌هايي از جامعه آسيب ديده و راه براي بروز برخي مشكلات باز مي شود، تاكيد كرد: زمينه سازي و برنامه ريزي براي مبارزه با مواد مخدر بر مبناي مشاركت مردم و سرمايه هاي اجتماعي مورد توجه قرار گيرد.
۱۳۹۷/۰۳/۰۶ - ۱۱:۴۶
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزدگفت: توانمندسازی سازمان های مردم نهاد و توسعه فعالیت مردمی آنها با هدف تقویت مشارکت های اجتماعی و کنترل آسیب های اجتماعی ضروری است.
۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۴
فرماندار يزد خواستار نظارت و بازديد از فعاليت هاي سازمان هاي مردم نهاد توسط اعضاي هيأت نظارت بر سمن هاي شهرستان شد و گفت: نظارت بر فعاليت سمن ها موجب بهبود و ارتقاء فعاليت ها و اقدامات آنان مي شود.
۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۲:۱۲
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد با اشاره به وضعیت نگران کننده آمار ازدواج زیر ۱۸ سال گفت: ۱۶ فرزند از مادران زیر ۱۵ سال در یزد متولد شدند.
۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۴:۳۱
مدیرکل امور اجتماعي و فرهنگي استانداري یزد بابیان اینکه روز ۲۲ مردادماه به‌عنوان روز تشکل‌ها و مشاركت اجتماعي نام‌گذاری شده است گفت: به مناسب این روز جشن مشاركت با حضور مردم و مسئولین برگزار می‌شود.
۱۳۹۶/۰۵/۱۵ - ۱۵:۱۹
فرماندار یزد گفت: توسعه اجتماعی و فرهنگی بدون حضور و مشارکت سازمان‌های مردم‌نهاد امکان‌پذیر نیست و نباید هیچگاه از ظرفیت‌های عظیم مردمی برای حل مشکلات غافل شویم.
۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۱۸:۰۳
مدیرکل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري با اشاره به رتبه برتر استان يزد در حوزه سازمان‌های مردم‌نهاد گفت: با توجه به اهميت فعاليت سازمان‌های مردم‌نهاد در جامعه، موضوع ساماندهي اين سازمان‌ها در دستور كار قرارگرفته است.
۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۷:۱۶
مديركل پدافند غيرعامل استانداری يزد بر ضرورت آشنا کردن تشکل‌های مردمی با حوزه پدافند غيرعامل تاکید کرد و خواستار برگزاری دوره آموزشی ویژه دست اندركاران و عوامل اجرايی سفر به عتبات عاليات با توجه به در پيش بودن ايام اربعين حسينی شد
۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۵:۵۶
مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری گیلان بیان کرد: سازمان های مردم نهاد به دلیل ارتباط و پیوستگی با لایه های مختلف جامعه، می توانند یک جریان اجتماعی تولید کنند و به همین سبب قابلیت و توان آنان در توسعه گردشگری مثمر است .
۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۶:۵۱
فرماندار يزد گفت: سازمان های مردم نهاد و خيرين می توانند به عنوان كمك يار دولت در ارتقای سلامت و بهداشت افراد جامعه نقش بسزايی داشته باشند.
۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۴:۴۶
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان یزد آمادگی این نهاد را برای جمع‌آوری زکات فطریه و کفاره مردم نیکوکار استان در روز عید سعید فطر اعلام کرد.
۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۲:۵۱
فرماندار یزد با اشاره به اینکه روحانیون و مبلغان دینی باید خود را به ابزارهای روز تجهیز کنند، گفت: ظرفیت سازمان‌های مردم نهاد در ترویج مباحث دینی در جامعه استفاده شود.
۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۵:۱۰
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد در نشست کارگروه زنان و خانواده استان اظهار داشت: نبود مرکز نگهداری زنان بهبودیافته از آسیب‌های اجتماعی مشهود است.
۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۶:۱۹
امضای تفاهم نامه همکاری این جمعیت با کانون وکلای دادگستری یزد با هدف ارتقای سطح توان امدادی کارکنان و اعضای این کانون و استفاده از توان آموزشی مربیان و ظرفیت های خدماتی هر دو سازمان صورت گرفت.
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۵۳
نخستین جشنواره ملی فیلم کوتاه مستند زنده رود در اصفهان برگزار شد که طی آن فیلم مستند پرواز به بخش نهایی جشنواره راه یافت.

صفحات