۱۳۹۷/۰۴/۱۴ - ۱۱:۴۴
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل برلزوم استفاده از ظرفیت تشکل‌های مردم نهاد در ترویج فرهنگ مصرف حامل‌های انرژی بویژه آب‌وبرق در این استان تاکید کرد.
۱۳۹۷/۰۴/۱۴ - ۱۱:۴۴
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل برلزوم استفاده از ظرفیت تشکل‌های مردم نهاد در ترویج فرهنگ مصرف حامل‌های انرژی بویژه آب‌وبرق در این استان تاکید کرد.
۱۳۹۷/۰۳/۰۶ - ۱۱:۰۹
اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل خواستار مشارکت سازمان های مردم نهاد در معرفی قابلیت های گردشگری این استان شد.
۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۰:۱۷
امام جمعه اردبیل گفت: برای این که مشکلات و دغدغه‌های جوانان را برطرف کنیم باید وزارت ورزش و جوانان تفکیک شده و یک وزارت مستقل برای حل مشکلات جوانان ایجاد شود
۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۱۶:۳۴
اولین همایش سندروم داون در سالن کنفرانس بیمارستان امام خمینی (ره) اردبیل برگزار شد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۴:۰۲
معاون فرهنگی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: همزمان با شب ولادت حضرت زهرا (س) برای اولین بار و همه ساله اجتماع عظیم نخبگان فرهنگی و هنری مساجد کشور برگزار خواهد شد.
۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۴:۴۵
معاون تشکل‌های دینی و مراکز فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی گفت: با توجه به اهمیت سازمان‌های مردم نهاد در راس کاهش آسیب‌های اجتماعی در کشور نیاز است تا فعالیت آنها گسترده‌تر شود.
۱۳۹۶/۰۳/۱۸ - ۱۲:۱۷
اولین فستیوال پرفورمنس محیط‌ زیست در اردبیل با همکاری هنرمندان سازمان های مردم نهاد و استقبال طرفداران محیط زیست در اردبیل برگزار شد.
۱۳۹۵/۰۶/۰۳ - ۱۵:۰۸
به گزارش برنا،جلسه هماهنگی طرحهای ملی و منطقه ای با حضور تشکل های فعال حوزه جوانان با حضور معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش وجوانان استان برگزار شد.
۱۳۹۵/۰۵/۱۳ - ۱۷:۱۱
روزمرگی،مرگ خلاقیت، هوای آلوده و… نای زندگی کردن را از آدم‌ها گرفته است.در این میان باشگاهی از طرف سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری اردبیل برای خندیدن شکل گرفته است که درگزارش زیر به بررسی کارکرد این سازمان مردم نهاد پرداخته‌ایم.
۱۳۹۵/۰۵/۰۴ - ۱۲:۲۵
مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل گفت: سازمان های مردم نهاد مشارکت جدی در برنامه های هفته استان اردبیل دارند و معرفی ظرفیت های و پتانسیل های استان اردبیل از طریق این سازمان های خواهد بود.
۱۳۹۵/۰۴/۲۲ - ۱۳:۵۴
خدابخش حل مسایل و مشکلات اجتماعی را با استفاده از ظرفیت سازمان های مردم نهاد (سمن) امکان پذیر عنوان کرد.
۱۳۹۳/۱۲/۱۰ - ۰۹:۳۶
معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل گفت: وابستگی سمن‌ها به دولت، استقلال واقعی آنها را زیر‌سئوال می‌برد. طاهر شریفی عصر امروز در مراسم اختتامیه اولین نمایشگاه دستاوردهای سمن‌ها در تالار ختایی اردبیل اظهار کرد: در همه دنیا رسم بر این است که مجموعه‌های غیر‌دولتی بیشتر با اهداف خیر‌خواهانه فعالیت کنند و آنها در حوزه‌های مختلف ورود پیدا کنند تا بدون وابستگی خاص بتوانند کار شایسته‌ای را انجام دهند.
۱۳۹۳/۱۲/۱۰ - ۰۹:۱۴
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ خدابخش استاندار اردبیل در بازدید از نمایشگاه توانمندی های سازمان های مردم نهاد استان اردبیل گفت: حل تمام مسایل در سطح جامعه توسط دولت ها امکان پذیر نیست و برای رفع آنها مردم خود باید وارد عرصه شوند. وی افزود: مردم به صورت فردی نمی توانند اثرگذاری مثبت و مورد نظر را داشته باشند و نیاز به گردهمایی دارند که این دور هم جمع شدن افراد و استفاده از توانمندی های آنان در قالب تشکل های غیردولتی و مردم نهاد ممکن می شود.