۱۳۹۷/۰۳/۰۶ - ۱۱:۱۲
نماینده ولی فقیه در گیلان : پرورش نیروهای متعهد و انقلابی مهم ترین وظیفه اتحادیه انجمن های دانش آموزی است.
۱۳۹۷/۰۳/۰۶ - ۱۱:۱۲
نماینده ولی فقیه در گیلان : پرورش نیروهای متعهد و انقلابی مهم ترین وظیفه اتحادیه انجمن های دانش آموزی است.
۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۲:۱۹
فرماندار بندر آستارا از سازمان های مردم نهاد خواست با آموزش نیروهای انسانی، در توسعه گردشگری مبتنی بر محیط زیست این شهرستان فعالیت بیشتری داشته باشند.
۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۴:۱۴
جمعی از متخصصین، سازمان های مردم نهاد، اساتید دانشگاه و فرهنگیان به آقایان نصرتی و جمالی نژاد نامه سرگشاده نوشتند.
۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۱۸:۲۰
«دکتر يونس رنجکش کيسمي» در نشست خبري با خبرنگاران خبرگزاري ها، اظهار کرد:متقاضيان دريافت مجوز رسمي و قانوني سمن و يا سازمان ها و گروه هاي مردم نهاد بايد بر اساس موقعيت جغرافيايي،فعاليت خود را با استناد به علاقمندي محيطي در سامانه وزارت کشور تعريف کنند.
۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۶:۱۸
دکتر گيتي ايزدي پور در جمع خبرنگاران از نامگذاري دهه «بخشندگان حيات» از سوي اداره كل انتقال خون استان گيلان خبر داد و اظهار کرد:اين سازمان افتخار دارد که سال شروع اين طرح با نام «بخشندگان حيات» که شروع آن مصادف با ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر و پايان آن نيز با ولادت امام مهرباني امام رضا(ع) مزين شده است.
۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۶:۱۷
مسئول سازمان بسیج حقوقدانان استان گیلان گفت:متاسفانه مقوله حقوق بشر در دنیای کنونی دستاویز قدرت های بزرگ و استکبار جهانی و در راس آنها شیطان بزرگ قرار دارد، کشوری که خود نقض کننده ترین مضامین حقوق بشر در دنیا می باشد.
۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۶:۳۳
معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان در آیین افتتاح کانون مردم نهاد یاوران مهدی(عج)گفت:فراغت اوقاتی طلایی برای جوانان است.
۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۶:۳۴
در سفر معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به استان گیلان علاوه بر دو هتل ۴ و ۵ ستاره، کاشی ماندگار بر سردر خانه استاد ناصر مسعودی نصب خواهد شد.
۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۲:۱۷
سازمان بسیج حقوقدانان استان گیلان به مناسبت هفته افشای حقوق بشر آمریکایی بیانیه ای منتشر کرده که در زیر این متن را می خوانیم:امروز کشور به شناخت دشمن نیاز دارد، دشمن را بشناسید، مقام معظم رهبری
۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۱:۵۳
در نشست رئیس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری با تشکل های مردم نهاد مطرح شد:
نباید شاهد در اختیار قرار دادن ملک مسکونی برخی افراد به گردشگران باشیم
۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۴:۳۶
معاون فرهنگی ورزش و جوانان گیلان:
معاون فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان گیلان گفت: افزود: با توجه به افزایش چشمگیر سازمان های مردم نهاد جوانان در حوزه های مختلف فرهنگی، اجتماعی و... باید از توانمندی و ظرفیت های این موسسات بهرمند شد.
۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۳:۳۴
پس اعلام نتایج رای گیری انتخابات سازمانهای مردم نهاد جوانان، اعضای مجمع سازمانهای مردم نهاد جوانان استان گیلان مشخص شدند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۶:۱۲
دبیر مجمع ملی کنوانسیون حقوق کودک:
دبیر مجمع ملی کنوانسیون حقوق کودک احقاق حقوق کودکان را از نیازهای جامعه دانست و افزود: کودکان بدلیل نداشتن قدرت دفاع، در آسیب های اجتماعی بیشتر از اقشار دیگر متضرر می شوند.
۱۳۹۵/۰۴/۲۲ - ۱۵:۵۵
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و دبیر هیات نظارت بر عملکرد سازمان های مردم نهاد گیلان گفت
رنجکش گفت: بر اساس سیاست های دولت و وزارت کشور در استان گیلان نیز با توجه به وجود روحیه مشارکت جویی و افراد فعال در این زمینه با اهداف اجتماعی تلاش شده تا ضمن اعتمادسازی نسبت به توانمندسازی و توان افزایی سازمان های مردم نهاد تلاش شود.
۱۳۹۴/۱۰/۲۶ - ۰۸:۴۲
گزارش ایلنا، یونس رنج‌کش در جلسه هماهنگی مدیران‌عامل سازمان‌های مردم‌نهاد استان برای حضور در برنامه‌های بزرگداشت دهه مبارک فجر اظهار داشت: انقلاب اسلامی یک انقلاب مردمی به رهبری حضرت امام‌خمینی (ره) بود که در طول ۳۷ سال گذشته دست آوردهای مختلفی را در حوزه‌های مختلف داشته و نقش مردم در این دست‌آوردها ستودنی است.

صفحات