۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۳:۳۴
پس اعلام نتایج رای گیری انتخابات سازمانهای مردم نهاد جوانان، اعضای مجمع سازمانهای مردم نهاد جوانان استان گیلان مشخص شدند.
۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۳:۳۴
پس اعلام نتایج رای گیری انتخابات سازمانهای مردم نهاد جوانان، اعضای مجمع سازمانهای مردم نهاد جوانان استان گیلان مشخص شدند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۶:۱۲
دبیر مجمع ملی کنوانسیون حقوق کودک:
دبیر مجمع ملی کنوانسیون حقوق کودک احقاق حقوق کودکان را از نیازهای جامعه دانست و افزود: کودکان بدلیل نداشتن قدرت دفاع، در آسیب های اجتماعی بیشتر از اقشار دیگر متضرر می شوند.
۱۳۹۵/۰۴/۲۲ - ۱۵:۵۵
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و دبیر هیات نظارت بر عملکرد سازمان های مردم نهاد گیلان گفت
رنجکش گفت: بر اساس سیاست های دولت و وزارت کشور در استان گیلان نیز با توجه به وجود روحیه مشارکت جویی و افراد فعال در این زمینه با اهداف اجتماعی تلاش شده تا ضمن اعتمادسازی نسبت به توانمندسازی و توان افزایی سازمان های مردم نهاد تلاش شود.
۱۳۹۴/۱۰/۲۶ - ۰۸:۴۲
گزارش ایلنا، یونس رنج‌کش در جلسه هماهنگی مدیران‌عامل سازمان‌های مردم‌نهاد استان برای حضور در برنامه‌های بزرگداشت دهه مبارک فجر اظهار داشت: انقلاب اسلامی یک انقلاب مردمی به رهبری حضرت امام‌خمینی (ره) بود که در طول ۳۷ سال گذشته دست آوردهای مختلفی را در حوزه‌های مختلف داشته و نقش مردم در این دست‌آوردها ستودنی است.
۱۳۹۴/۰۶/۲۲ - ۰۸:۴۶
به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، امیر محمدپور بعد از ظهر امروز در جمع خیران کتابخانه‌ساز گیلان با بیان اینکه این استان در کشور انجمن خیران‌ کتابخانه‌ساز ندارد اظهار کرد: در حوزه شاخص کتابخانه رتبه ۲۶ و در حوزه شاخص کتاب رتبه ۲۹ کشور را داریم.
۱۳۹۴/۰۵/۱۳ - ۰۸:۲۰
یونس رنجکش روز شنبه در پنجمین جلسه هیات نظارت بر سازمان های مردم نهاد استان گیلان در سال جاری افزود: یکی از آسیب های جدی که متوجه فعالیت های اجتماعی می شود، آغشته شدن مرز فعالیت های آنها با فعالیت های سیاسی است.