۱۳۹۷/۰۴/۱۴ - ۱۲:۰۹
فرماندار بم از برگزاری نخستین جشنواره ثبت میراث جهانی ارگ تاریخی و منظر فرهنگی شهر بم، روز پنجشنبه ۲۱ تیرماه مقابل ارگ تاریخی خبر داد.
۱۳۹۷/۰۴/۱۴ - ۱۲:۰۹
فرماندار بم از برگزاری نخستین جشنواره ثبت میراث جهانی ارگ تاریخی و منظر فرهنگی شهر بم، روز پنجشنبه ۲۱ تیرماه مقابل ارگ تاریخی خبر داد.
۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۳:۴۸
مدیر‌کل امور اجتماعی استانداری کرمان با اشاره به اینکه اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر بهترین راهکار برای مقابله با این پدیده است گفت: ۷۱ سازمان مردم‌نهاد در استان کرمان در حوزه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی فعالیت می‌کنند.
۱۳۹۵/۰۲/۱۲ - ۰۷:۳۵
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، علیرضا رزم حسینی در دیدار با جمعی از مسئولان سازمان های مردم نهاد برتر استان کرمان، از فعالیت های داوطلبانه و خیریه سازمان های مردم نهاد نیز تقدیر کرد و گفت: مبارزه با جهل آموزش، کمک به بیماران، کمک به معلولان و توسعه آموزش در بین محرومان بسیار ارزشمند است
۱۳۹۵/۰۲/۱۲ - ۰۷:۳۲
علیرضا رزم حسینی در دیدار اعضای فعال سازمان های مردم نهاد با وی، گفت: کار در حوزه آسیب های اجتماعی و مبارزه با جهل قابل تقدیر است. وی با تاکید بر لزوم شناسایی استعدادهای راکد در سطح استان کرمان، افزود: مراکز بلااستفاده باید با تغییراتی در اختیار سمن ها گذاشته شود.
۱۳۹۴/۰۷/۰۸ - ۰۷:۱۸
وفایی در پایان تصریح کرد: انجمن ها در خصوص حفاظت از میراث فرهنگی می توانند خلاقیت و پیشنهاد به خرج داده و در این زمینه اداره کل میراث فرهنگی می توانند به آنها کمک کنند.
۱۳۹۴/۰۱/۲۲ - ۰۹:۳۳
برای حفظ منابع طبیعی باید با مردم تعامل کنیم زیرا حفاظت از این عرصه ها با مشارکت خود مردم امکان پذیر است. مهدی رجبی زاده روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هر ۷۰ هزار هکتار از عرصه های منابع طبیعی استان کرمان توسط یک نیروی حفاظتی مراقبت می شود.