۱۳۹۵/۱۱/۰۷ - ۱۰:۴۸
مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کردستان گفت: نقش سازمان های مردم نهاد مصداق فرهنگ غیر دولتی است.
۱۳۹۵/۱۱/۰۷ - ۱۰:۴۸
مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کردستان گفت: نقش سازمان های مردم نهاد مصداق فرهنگ غیر دولتی است.
۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۵:۱۰
با همکاری و مشارکت موسسه خیریه حضرت رقیه(س) جشن تکلیف و عبادت ۲۰۰ نفر از دختران تحت حمایت کمیته امداد شهرستان قروه برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۳:۳۵
نخستین کارگاه توانمندسازی اعضای سازمان‌های مردم نهاد جوانان استان کردستان به همت معاونت فرهنگی و امور جوانان در سنندج دایر شد.
۱۳۹۵/۰۶/۰۱ - ۱۱:۱۴
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قروه:
به گزارش ایرنا سرهنگ سعید شعبانی شامگاه یکشنبه در جمع خبرنگاران به برنامه های شاخص هفته دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: اجرای صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی، رژه تاکسیرانی، غبار روبی گلزار شهدا، یادواره شهدا و برگزاری مسابقه تیر اندازی برای مدیران و روسای ادارات از جمله این برنامه ها است.
۱۳۹۵/۰۵/۱۳ - ۱۲:۱۲
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حمیدرضا علیشاهی مشاور استاندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران استانداری کردستان در گفت و گو با پیشمرگ روح الله گفت: هیچ سازمان مردم نهادی ـ NGO ـ از سوی استانداری کردستان مجوز رسمی فعایت در حوزه فرزندان شاهد و ایثارگر استان کردستان را دریافت نکرده است و فعالیت هر سازمان مردم نهادی در حوزه فرزندان شاهد و ایثارگر استان جرم می باشد.
۱۳۹۵/۰۳/۳۰ - ۰۸:۲۶
به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، جمال ارشدی در یک نشست خبری با حضور خبرنگاران رسانه‌ها در سنندج، با اشاره به فعالیت ۱۵۷ انجمن و سازمان مردم‌نهاد زیرنظر استانداری و فرمانداری‌ها در سطح استان، اظهار کرد: ۱۰۰ انجمن از این تعداد از اردیبهشت ماه ۹۳ تاکنون در استان تشکیل شده‌اند.
۱۳۹۴/۰۵/۰۶ - ۰۸:۳۲
انجمن های خیرین، انجمن های زیست محیطی و کانون کوهنوردان استان کردستان در این نامه التزام دولت اعتدال و تدبیر در حوزه محیط زیست را ستودنی خوانده است.