۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۰:۲۱
برای اشتغال معتادان بهبود یافته ، ۱۴۰ کارگاه فعال تحت عنوان مسئولیت پذیری اجتماعی در کشور تشکیل شده است.
۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۰:۲۱
برای اشتغال معتادان بهبود یافته ، ۱۴۰ کارگاه فعال تحت عنوان مسئولیت پذیری اجتماعی در کشور تشکیل شده است.
۱۳۹۵/۰۵/۲۱ - ۱۷:۳۳
مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری سمنان خبر داد؛
مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری سمنان با اشاره به تاسیس اولین خانه سازمان های مردم نهاد کشور درسمنان گفت:هدف ازتشکیل این خانه همگرایی بیشترسازمان های مردم نهاد استان است.
۱۳۹۵/۰۵/۲۱ - ۱۷:۰۹
فرماندار مهدی‌شهر:
فرماندار شهرستان مهدی‌شهر گفت: سازمان‌های مردم‌نهاد بستر توسعه به‌خصوص توسعه پایدار را فراهم می‌کنند.
۱۳۹۵/۰۵/۱۳ - ۱۲:۲۵
استاندار سمنان با اشاره به لزوم ورود سازمان‌های مردم‌نهاد و گسترش آن برای مبارزه با مواد مخدر بر ضرورت فراهم‌سازی زمینه پذیرش افراد معتاد در جامعه، پس از درمان آنان تأکید کرد.
۱۳۹۵/۰۳/۰۹ - ۰۷:۲۹
به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا خباز صبح چهارشنبه در دیدار با گرمساری های مقیم سمنان و مسئولان سازمان های مردم نهاد به میزبانی استانداری، ضمن بیان اینکه همفکری درباره موضوعات مختلف جامعه می تواند به تصمیمات صحیح بیانجامد، ابراز داشت: ما مسئولان برای تصمیم سازی نیازمند همفکری هستیم از سوی دیگر معتقدیم که مردم دین خود را به خوبی برای انقلاب اسلامی و کشور ادا کرده و اگر امروز نقصی در امور اجرایی کشور وجود دارد، از کوتاهی ما مسئولان است که باید با همفکری برطرف شود.
۱۳۹۴/۰۷/۲۸ - ۰۷:۰۲
به گزارش خبرگزاری خبر انلاین ؛ اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان با همکاری موسسه سفیران انساندوستی و سمنهای جوانان استان، دوره آموزش و توانمندسازی سازمان‌های مردم‌نهاد جهت فعالیت‌های بین‌المللی را در سطح سازمان های مردم نهاد کل کشور در تاریخ روزهای ۱۴ الی ۱۷ مهر ماه برگزار نمود.
۱۳۹۳/۱۲/۱۰ - ۱۳:۰۰
مدیر کل اجتماعی فرهنگی استانداری سمنان، با بیان اینکه باید از همه پتانسیل های موجود در استان برای حل معضلات استفاده کرد، گفت: نباید نگاه خاص و داخل گیومه به سازمان های مردم نهاد فعال داشت. به گزارش خبرنگار مهر، منوچهر صادقی شامگاه یکشنبه در نشستی با حضور فعالان تشکل های اجتماعی شهرستان شاهرود، در مجموعه باغ گردشگری اورس این شهر تصریح کرد: تاکیدات مقام معظم رهبری در استفاده از نخبگان جامعه باید مورد توجه قرار گیرید لیکن یکی از نخبگان مورد مشاوره دولت همین سازمان های مردم نهاد به عنوان بازوی حمایتی هستند.