۱۳۹۵/۱۱/۰۷ - ۱۰:۱۵
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خوزستان به رسمیت شناخته نشدن سازمان های مردم نهاد توسط مسئولان را مهم ترین مشکل این تشکلها عنوان کرد.
۱۳۹۵/۱۱/۰۷ - ۱۰:۱۵
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خوزستان به رسمیت شناخته نشدن سازمان های مردم نهاد توسط مسئولان را مهم ترین مشکل این تشکلها عنوان کرد.
۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۵:۲۷
نماینده تشکل‌های محیط‌زیست خوزستان با بیان اینکه عدم اجرای مصوبه دولت توسط مدیران استانی دهن‌کجی آشکار به سازمان‌های مردم‌ نهاد است، گفت: در استان خوزستان با تنگ نظری برخی مدیران مواجه‌ایم و دیده نمی‌شویم.
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۶:۰۳
جلسه هماهنگی انتخابات مجمع سمن های استان خوزستان صبح امروز در اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد.
۱۳۹۵/۰۷/۱۸ - ۰۸:۰۰
برای اینکه بتوانیم توسعه فرهنگی و اجتماعی را در شهر اهواز داشته باشیم، باید بخش مهمی از فعالیت های فرهنگی و اجتماعی مان را بر مبنای مشارکت شهروندان و سازمان های مردم نهاد تعریف کنیم.
۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۱۶:۱۳
سازمان های مردم نهاد در در بخش برنامه های جنبی نمایشگاه هفته دولت "بورس بزرگ ایده های شهروندی" استان خوزستان مشارکت کردند.
۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۶:۵۰
اولین نشست هم اندیشی سازمان های مردم نهاد استان در محل نمایشگاه بین المللی استان برگزار شد.
۱۳۹۵/۰۵/۲۷ - ۱۰:۲۹
ابوالقاسم بهوند یکی از فعالان متعهد سیاسی و اجتماعی از استاندار خواست که به سازمان های مردم نهاد، بهای بیشتری بدهند.
۱۳۹۵/۰۵/۱۷ - ۲۱:۵۳
نماینده سازمان‌های مردم نهاد محیط‌زیست خوزستان:
نماینده سازمان‌های مردم نهاد محیط‌زیست خوزستان گفت: امیدواریم دهن کجی آشکار و مداوم وزیر نیرو نسبت به عزت و کرامت مردم استان پایان یابد و مردم طعم شیرین رهایی از آب‌های بی‌کیفیت و جیره‌بندی را پس از سال‌های بی‌توجهی بچشند.
۱۳۹۵/۰۵/۱۳ - ۱۴:۴۰
جشنواره در ۵ بخش سازمان های مردم نهاد، سازمان ها و شرکت های دولتی و بخش خصوصی، روزنامه نگاران و نویسندگان، دانشجویان و پژوهشگران و شهروندان مستقل دوستدار محیط زیست برگزار خواهد شد
۱۳۹۵/۰۳/۱۱ - ۰۸:۴۳
ه گزارش خبرنگار خبرگزای شبستان از اهواز، سرهنگ سید رحمان موسوی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خوزستان در همایش بررسی نقش سازمان های مردم نهاد در سالن جلسات شورای شهر اهواز گفت: سازمان های مردم نهاد باتوجه به مستقل بودن نقش بسیار مهم و گاهی فراتر از سازمان های دولتی در حوزه وظایف خود دارند.
۱۳۹۴/۱۱/۱۳ - ۰۸:۳۹
به گزارش خبرنگار مهر، مهرداد شریف مخمل زاده عصر امروز در همایش ویزگی های یک شهر خوب در تالار مهتاب کتابخانه مرکزی اهواز اظهار کرد: یکی از ویژگی های شهر خوب بالارفتن میزان مشارکت های مردمی و اجتماعی است. وی افزود: خوشبختانه طی دو سال اخیر توانستیم حرکت نوینی را شروع و تعداد قابل توجهی از سازمان های مردم نهاد را به ثبت برسانیم، به طوری که شاهد رشد ۷۰۰ درصدی ثبت سمن ها در سال گذشته و امسال نسبت به سال ۹۱ هستیم
۱۳۹۴/۰۹/۲۵ - ۰۷:۲۷
به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، عارف دانه‌کار اظهار کرد: واحد مشارکت‌های اجتماعی این اداره کل، همه‌روزه در ساعات کاری در خصوص دریافت و بررسی طرح‌های سازمان‌های مردم‌نهاد استان طبق فرمهای ارائه طرح، تا پایان وقت اداری ۱۰ دی‌ماه ۹۴، برای سمن‌هایی که دارای اعتبارنامه فعالیت هستند، فعال است.
۱۳۹۴/۰۹/۱۵ - ۰۷:۱۴
فرج‌ الله خبیر معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان، در جلسه زنان کارآفرین و سازمان‌های مردم‌ نهاد که در فرمانداری آبادان برگزار شد، با بیان اینکه طی دو سال اخیر تعداد سازمان های مردم نهاد استان به ۳۰۰ سازمان رسیده است، گفت: بخشی از مشکلات ما در این حوزه عدم شناخت ظرفیت‌هایی که در سازمان‌های مردم نهاد است.
۱۳۹۴/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۸
مهرداد شریف مخمل زاده در گفتگو با مهر اظهار کرد: لازم است برای انجام کار جمعی تمرین کنیم. باید پروژه‌های متعددی را با سازمان‌های مردم‌نهاد انجام دهیم و هرکدام قدم‌هایی را برداریم که به هم نزدیک‌تر شویم.
۱۳۹۳/۱۰/۲۷ - ۱۰:۵۳
معاون سياسی اجتماعی استانداری خوزستان، اظهار داشت: در حال حاضر ۱۲۰ سازمان مردم نهاد(ngo) در استان تشکیل شده که تا پایان سال ۱۹۰ واحد دیگر به آنها اضافه خواهد شد.