۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۱:۲۶
با حضور معاون استاندار و فرماندار نیشابور؛
معاون استاندار و فرماندار نیشابور در مراسم آغاز به کار نمایشگاه دستاوردهای مبارزه با مواد مخدر در شهرستان حضور یافت و از بخش های مختلف آن بازدید کرد.
۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۱:۲۶
با حضور معاون استاندار و فرماندار نیشابور؛
معاون استاندار و فرماندار نیشابور در مراسم آغاز به کار نمایشگاه دستاوردهای مبارزه با مواد مخدر در شهرستان حضور یافت و از بخش های مختلف آن بازدید کرد.
۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۴:۵۴
استاندار خراسان رضوی بر ضرورت تکثیر سازمان‌های مردم‌نهاد در جهت مردمی کردن مقابله با شروع اعتیاد و درمان آن تاکید کرد.
۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۴:۰۴
منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر مشهد گفت: منتخبان این دوره به صورت جدی از فعالیت سازمان های مردم نهاد در سطح این شهر حمایت خواهند کرد.
۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۴:۰۰
اعضاء ستاد گلریزان شهرستان با معاون استاندار و فرماندار سبزوار دیدار کردند.
۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۴:۳۵
معاون اجتماعی، سیاسی و امنیتی استانداری خراسان رضوی گفت: ۸۰ درصد امر پیشگیری از اعتیاد توسط تشکل‌های مردم نهاد اتفاق افتاده است در این راستا تقویت تشکل‌های مردمی یکی از مواردی است که می‌تواند در جامعه منشاء اثر باشد.
۱۳۹۶/۰۳/۱۸ - ۱۱:۵۱
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی با حضور در دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری با کارکنان این دفتر دیدار و به مرور برنامه عملیاتی سالانه آن ها پرداخت.
۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۵:۰۷
وزیر ورزش و جوانان جهت ساماندهی امور جوانان استان در مشهد حضور خواهد داشت.
۱۳۹۵/۰۵/۲۱ - ۲۰:۴۳
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، آیین اختتامیه ششمین جشنواره کتابخوانی رضوی، عصر سه‌شنبه ۱۹ مردادماه، با حضور علیرضا مختارپور، دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، حجت‌الاسلام نصرالله پژمان‌فر، رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام محمدعلی آل هاشم، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش و جمعی از مدیران نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، در سالن همایش‌های سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.
۱۳۹۵/۰۵/۱۷ - ۱۶:۴۹
معاون امور سازمان‌های مردم‌نهاد وزارت کشور:
معاون امور سازمان‌های مردم‌نهاد مرکز امور اجتماعی فرهنگی وزارت کشور گفت: مفهوم تشکل مردم‌نهاد در کشور به درستی درک نشده است.
۱۳۹۴/۰۸/۲۵ - ۰۸:۴۷
به گزارش ایرنا به نقل از اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی، نریمان مصطفایی در نخستین نشست هم اندیشی نقش سمن ها در اجرای برنامه های بازآفرینی شهری افزود: تعامل بین نهادهای مردمی و دولتی باید دوسویه باشد و وقتی نهادهای دولتی گامی را برمی دارند، به تبع آن نهادهای مردمی نیز باید اقدامی را انجام دهند.
۱۳۹۴/۰۷/۱۱ - ۰۷:۳۷
احمد برادران در بازدید از سرای سالمندان 'پدر' سبزوار افزود: دولت نقش تسهیلگر دارد و با این نقش فضایی را فراهم می کند تا موسسه های خیریه فعالیت ثمربخشی داشته باشند.
۱۳۹۴/۰۶/۱۰ - ۰۸:۰۴
مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان رضوی نیز در نشست آموزشی و تخصصی سازمان‌های مردم نهاد استان گفت: تشکل‌ها می‌توانند پیگیر مطالبات واقعی مردم باشند.

صفحات