۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۷
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: سیاست دولت حمایت جدی از تشکل های مردم نهاد فعال در حوزه تولید داخلی و فعال در امر مبارزه با قاچاق کالا است.
۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۷
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: سیاست دولت حمایت جدی از تشکل های مردم نهاد فعال در حوزه تولید داخلی و فعال در امر مبارزه با قاچاق کالا است.
۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۲:۱۳
مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان رضوی از افتتاح خانه تشکل‌ها طی روز آینده خبر داد.
۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۰:۰۵
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: در این استان ۵۵ طرح با پوشش قرارگرفتن ۴۶ هزار و ۷۵۰ نفر توسط سازمان های مردم نهاد در حوزه مواد مخدر به اجرا گذاشته خواهد شد.
۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۹:۱۶
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خراسان رضوی گفت: تشکل های غیردولتی از سال گذشته در استان با رشد ۷۵ درصدی به لحاظ تعداد و در تمام زمینه ها و شاخه ها روبرو بودیم.
۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۳:۰۱
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: مدیریت صحیح و کارآمد در حوادث و بحران نیازمند استفاده صحیح از ابزار و امکانات، رسانه ها و تشکل های مردم نهاد است.
۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۷:۳۰
مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان رضوی، از پایان مهلت ثبت نام از رای دهندگان پنجمین دوره انتخابات تعیین نماینده سمن ها در هیات نظارت استان خبر داد.
۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۵:۳۵
با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی، جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان برگزار شد.
۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۱:۲۶
با حضور معاون استاندار و فرماندار نیشابور؛
معاون استاندار و فرماندار نیشابور در مراسم آغاز به کار نمایشگاه دستاوردهای مبارزه با مواد مخدر در شهرستان حضور یافت و از بخش های مختلف آن بازدید کرد.
۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۴:۵۴
استاندار خراسان رضوی بر ضرورت تکثیر سازمان‌های مردم‌نهاد در جهت مردمی کردن مقابله با شروع اعتیاد و درمان آن تاکید کرد.
۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۴:۰۴
منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر مشهد گفت: منتخبان این دوره به صورت جدی از فعالیت سازمان های مردم نهاد در سطح این شهر حمایت خواهند کرد.
۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۴:۰۰
اعضاء ستاد گلریزان شهرستان با معاون استاندار و فرماندار سبزوار دیدار کردند.
۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۴:۳۵
معاون اجتماعی، سیاسی و امنیتی استانداری خراسان رضوی گفت: ۸۰ درصد امر پیشگیری از اعتیاد توسط تشکل‌های مردم نهاد اتفاق افتاده است در این راستا تقویت تشکل‌های مردمی یکی از مواردی است که می‌تواند در جامعه منشاء اثر باشد.
۱۳۹۶/۰۳/۱۸ - ۱۱:۵۱
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی با حضور در دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری با کارکنان این دفتر دیدار و به مرور برنامه عملیاتی سالانه آن ها پرداخت.

صفحات