۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۵:۰۷
وزیر ورزش و جوانان جهت ساماندهی امور جوانان استان در مشهد حضور خواهد داشت.
۱۳۹۵/۰۵/۲۱ - ۲۰:۴۳
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، آیین اختتامیه ششمین جشنواره کتابخوانی رضوی، عصر سه‌شنبه ۱۹ مردادماه، با حضور علیرضا مختارپور، دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، حجت‌الاسلام نصرالله پژمان‌فر، رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام محمدعلی آل هاشم، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش و جمعی از مدیران نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، در سالن همایش‌های سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.
۱۳۹۵/۰۵/۱۷ - ۱۶:۴۹
معاون امور سازمان‌های مردم‌نهاد وزارت کشور:
معاون امور سازمان‌های مردم‌نهاد مرکز امور اجتماعی فرهنگی وزارت کشور گفت: مفهوم تشکل مردم‌نهاد در کشور به درستی درک نشده است.
۱۳۹۴/۰۸/۲۵ - ۰۸:۴۷
به گزارش ایرنا به نقل از اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی، نریمان مصطفایی در نخستین نشست هم اندیشی نقش سمن ها در اجرای برنامه های بازآفرینی شهری افزود: تعامل بین نهادهای مردمی و دولتی باید دوسویه باشد و وقتی نهادهای دولتی گامی را برمی دارند، به تبع آن نهادهای مردمی نیز باید اقدامی را انجام دهند.
۱۳۹۴/۰۷/۱۱ - ۰۷:۳۷
احمد برادران در بازدید از سرای سالمندان 'پدر' سبزوار افزود: دولت نقش تسهیلگر دارد و با این نقش فضایی را فراهم می کند تا موسسه های خیریه فعالیت ثمربخشی داشته باشند.
۱۳۹۴/۰۶/۱۰ - ۰۸:۰۴
مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان رضوی نیز در نشست آموزشی و تخصصی سازمان‌های مردم نهاد استان گفت: تشکل‌ها می‌توانند پیگیر مطالبات واقعی مردم باشند.
۱۳۹۴/۰۶/۰۷ - ۱۱:۰۸
علیرضا رشیدیان در این نشست، ضمن تبریک دهه کرامت، هفته دولت و روز کارمند و گرامیداشت یاد و خاطر شهیدان رجایی و باهنر را به عنوان اسوه اخلاق و ایثار، اظهار داشت: توجه به مردم در کلام و سیره امام راحل (ره) از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است؛ به گونه‌ای که امام خمینی (ره) فرمودند مردم را در همه امور مشارکت دهیم.
۱۳۹۴/۰۳/۱۰ - ۰۹:۰۳
سید محسن صادقی عصر امروز در شورای هماهنگی ستاد دهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن و عترت مشهد در سالن اجتماعات استانداری اظهار داشت: در خراسان رضوی بیش از ۵۰۰ فعال قرآنی به همراه تشکل‌های مردمی وجود دارند که قبل از پرداختن به هماهنگی بین دستگاهی ویژه برگزاری دهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن و عترت باید شناخته شوند و از ظرفیت‌های آنها استفاده شود.