۲۰۱۸/۰۵/۲۷ - ۱۰:۳۹
دلیل کم بودن تعداد متکدیان تبریز را شاید بشود گره زد به طرح‌های مختلف خیریه‌ها. مثل آنها که مردم را دعوت می‌کنند به تهیه مایحتاج نیازمندان و جهیزیه برای نوعروسان به جای فرستادن دسته‌گل برای مراسم سوگواری.
۲۰۱۸/۰۵/۲۷ - ۱۰:۳۹
دلیل کم بودن تعداد متکدیان تبریز را شاید بشود گره زد به طرح‌های مختلف خیریه‌ها. مثل آنها که مردم را دعوت می‌کنند به تهیه مایحتاج نیازمندان و جهیزیه برای نوعروسان به جای فرستادن دسته‌گل برای مراسم سوگواری.
۲۰۱۷/۰۸/۲۱ - ۰۸:۱۱
رئیس گروه دفتر امور مجامع و تشکل‌های مردم نهاد سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری امور انجمن‌های مردم نهاد توانمند سازی تشکل‌های مردم نهاد را فرآیندی پویا دانست و از آن به عنوان یک ضرورت برای نهادینه کردن آن در کشور یاد کرد.
۲۰۱۷/۰۷/۲۶ - ۱۷:۰۲
رییس حوزه توانمندسازی سازمان‌های مردم‌نهاد گفت: آینده سازمان‌های مردم‌نهاد در کشور، بسیار امیدوار کننده است.
۲۰۱۷/۰۷/۲۶ - ۱۶:۴۵
مدیرکل مشارکت های اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان از اختصاص ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای توانمند سازی و شکل گیری سازمان های مردم نهاد جوانان کشور در سالجاری خبر داد.
۲۰۱۷/۰۷/۲۶ - ۱۶:۲۴
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی گفت: ریشه آسیب های اجتماعی امروزی، ناشی از نادیده گرفتن ظرفیت جوانان است.
۲۰۱۷/۰۷/۲۵ - ۱۵:۲۲
اولین نشست هم اندیشی اعضای منتخب مجامع استانی سازمان‌های مردم‌نهاد جوانان سراسر کشور به میزبانی شهرستان مراغه آغاز شد.
۲۰۱۷/۰۷/۲۳ - ۱۶:۰۲
تبریز ۲۰۱۸ رویدادی است که تقریبا همه شهروندان استانی حداقل نام آن را بارها شنیده‌اند و رسانه ملی و شبکه استانی نیز به این رویداد با شکل‌های گوناگون پرداخته است.
۲۰۱۷/۰۷/۲۳ - ۱۵:۳۶
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی گفت: اولین نشست هم اندیشی منتخبان مجامع استانی سازمان‌های مردم نهاد سراسر کشور به میزبانی شهرستان مراغه برگزار خواهد شد.
۲۰۱۷/۰۶/۱۷ - ۱۶:۲۸
رضا اندام در آیین اجرای طرح همای رحمت جمعیت هلال‌احمر در شهرستان اهر، اظهار کرد: یکی از اقداماتی که امسال در جمعیت هلال‌احمر انجام‌ شده تصویب اساسنامه مجمع خیرین کشور است؛
۲۰۱۷/۰۱/۲۶ - ۱۰:۲۰
:انتخابات مجمع استانی سازمان های مردم نهاد جوانان استان آذربایجانشرقی با حضور ۷۱ سمن مجوز دار در معاونت امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد و پس از راگیری مابین ۱۶ کاندیدا ، ۹ عضو اصلی و ۲ عضو علی‌البدل مشخص شدند.
۲۰۱۷/۰۱/۰۹ - ۱۶:۳۵
فرماندار تبریز تاکید کرد
فرماندار تبریز با تاکید بر استقبال از تشکیل سازمان‌های مردم نهاد در حوزه میراث فرهنگی و گردشگری، گفت: از تشکیل سازمان‌های مردم نهاد در حوزه‌ی میراث فرهنگی و گردشگری به طور جدی حمایت می‌کنیم.
۲۰۱۵/۰۲/۰۷ - ۰۷:۱۶
استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر حضور بانوان در عرصه های مختلف اجتماعی بر فعال شدن تشکل های غیر دولتی در حوزه زنان تاکید کرد.
۲۰۱۵/۰۲/۰۴ - ۱۰:۳۷
به گزارش خبرنگار مهر، سعید شبستری خیابانی ظهر شنبه در نشست مدیران حوزه معاونت سیاسی و امنیتی با استاندار اظهار داشت: در حوزه بهداشت و درمان ۲۰ انجمن مردم نهاد، در حوزه اجتماعی ۲۳۲ سمن، در حوزه فرهنگی و اجتماعی ۱۹۸ سمن و در حوزه فن آوری نیز ۱۱ سمن فعالیت می کنند